NAJCZĘSTSZE PYTANIA PRZED STARTEM

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - NEWS -

CZY TE ZAWODY SĄ DLA MNIE?

Tak, jak najbardziej. W zawodach może wziąć udział każdy. Twój poziom wytrenowania, czy też wiek, nie grają żadnej roli. Na linni startu mile widziani są zarówno zupełni amatorzy, traktujących jazdę na rowerze jako sposób na aktywny wypoczynek, jak i ambitne osoby wylewające hektolitry potu na codziennych treningach. Pamiętaj, wystarczy sprawny rower, kask i dobre chęci by wspólnie spędzić czas na trasach LOTTO Poland Bike Marathon.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAWODY?

Aby zapisać się na zawody zarejestruj się na stronie www.bikermania.pl podając swoje dane. Jeśli posiadasz już tam konto nie mu- sisz tego robić. Dokonaj opłaty startowej przelewem bankowym na numer konta: 66 1090 2590 0000 0001 2274 7265 wpisując w tytule wpłaty swoje imię i nazwisko oraz miejscowość w której chcesz startować. Opłaty możesz także dokonać w naszym biurze lub bezpośrednio przed zawodami w biurze zawodów. W dniu maratonu zgłoś się do biura zawodów z podpisaną deklaracją i dowodem wpłaty. Wypełnioną deklarację możesz też wydrukować bezpośrednio ze swojego konta na Bikermanii.

CZY MUSZĘ WZIĄĆ UDZIAŁ WE WSZYSTKICH WYŚCIGACH UJĘTYCH W KALENDARZU?

Nie. To Ty decydujesz kiedy i gdzie przyłączysz się do wspólnej rywalizacji. Równie dobrze możesz wystartować tylko jeden raz w sezonie w wybranym przez Ciebie wyścigu, jak i wziąć udział we wszystkich etapach LOTTO Poland Bike Marathon.

STARTUJĘ PO RAZ PIERWSZY, CO MAM ZROBIĆ?

Startując po raz pierwszy (także po raz pierwszy w danym sezonie) należy zgłosić się do biura zawodów z wypełnionym czytelnie formularzem, a także dokonać opłat za numer startowy (20 zł) i udział w zawodach. Osoba w biurze zawodów wyda Ci numer startowy, który należy przymocować do kierownicy roweru. Teraz już możesz udać się do odpowiedniego sektora startowego i cieszyć udziałem w zawodach. Jeśli jesteś zupełnym debiutantem na trasach Poland Bike Marathon będziesz startował z ostatniego sektora startowego. Pamiętaj, że każdy startujący obowiązkowo musi posiadać kask!

Z PRZYCZYN LOSOWYCH NIE UKOŃCZYŁEM ZAWODÓW. CZY MUSZĘ TO ZGŁOSIĆ?

Zdecydowanie tak! Jeśli wycofujesz się z rywalizacji w trakcie trwania zawodów, poinformuj nas o tym. Możesz to zrobić osobiście, lub poprzez znajomego, w Biurze Zawodów po powrocie na teren Miasteczka Sportowego. Możesz też wykonać do nas krótki telefon. Pamiętaj, że jeśli nie dojedziesz do mety, zawody będą dobiegać końca, a my nie będziemy wiedzieli co się z Tobą dzieje, będziemy zmuszeni rozpocząć akcję poszukiwawczą. My szukamy, Ty odpoczywasz w domu na kanapie, chyba nie chcesz takiej sytuacji!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.