TWIERDZA MODLIN ZA PÓŁ DARMO

LOTTO POLAND BIKE MARATHON, ZWIEDZANIE POTĘŻNYCH KOSZAR Z PRZEWODNIKIEM, DNI OTWARTE W MUZEUM, ZNIŻKI W HOTELACH I RESTAURACJACH – TO WSZYSTKO W TWIERDZY MODLIN 23 I 24 KWIETNIA.

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - NEWS -

Ostatni weekend przed majówką zapowiada się w największej fortecy w Polsce naprawdę aktywnie.

WEEKEND W TWIERDZY

W niedzielę 24 kwietnia spod murów cytadeli ruszy kultowy etap LOTTO Poland Bike Marathon. Na wytrwałych czeka ponad 40-kilometrowa trasa, ale organizator zadbał o sportowe emocje także dla młodszych miłośników dwóch kółek. W sobotę odbędzie się zakończona ogniskiem rodzinna wycieczka rowerowa na trasie FAN (8 km). Przez cały weekend przewodnicy oprowadzać będą po zakamarkach najdłuższego budynku w Europie. Za darmo dostępne będzie Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin, które podczas swoich dni otwartych oferować będzie m.in. przejażdżkę uazem.

MNÓSTWO ATRAKCJI

Jak zawsze, na dzieciaki czekać będzie sympatyczna niedźwie- dzica, Baśka Murmańska, a na poszukiwaczy skarbu nowa atrakcja: Rozszyfruj tajemnice Twierdzy Modlin, czyli questy. Z czym to się je? Przekonaj się w terenie, a nie pożałujesz. Jeśli do tego wszystkiego dodamy zniżki w hotelach, restauracjach, kawiarni i wypożyczalni kajaków, otrzymamy gotowy przepis na naprawdę fajny weekend. Warto zarezerwować 23-24 kwietnia na wizytę w Twierdzy Modlin. Szczegóły na www.nowydwormaz.pl/zapoldarmo

ROZSZYFRUJ TAJEMNICE TWIERDZY MODLIN!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.