DRUŻYNY NA START W OTWOCKU!

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - NEWS -

Oddalony od Warszawy o zaledwie 20 km Otwock cztery razy gościł już LOTTO Poland Bike Marathon, w tym roku był ponownie inauguracyjną areną cyklu. Tym razem, drugi raz z rzędu, będzie gospodarzem rywalizacji o tytuły mistrzów Polski w jeździe drużynowej na czas. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta wyścigów, znajdą się, tak jak przed rokiem, na stadionie OKS Start Otwock przy ul. Sportowej 1.

PRZEZ MAZOWIECKI PARK KRAJOBRAZOWY

- Zapraszam do Otwocka na mistrzowską rywalizację zespołów złożonych z amatorów jazdy na rowerach górskich. Trasa wyścigu poprowadzi szlakami i duktami leśnymi Mazowieckiego Parku Krajobrazowego - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs, pomysłodawca Drużynowych Mistrzostw Polski MTB Amatorów. - To niezwykle widowiskowa konkurencja. Biorą w niej udział w niej 3-4 osobowe ekipy, startujące w 60-sekundowych odstępach.

KATEGORIE

Zespoły będą rywalizować w pięciu kategoriach: Kobiety Open, trzech męskich ( Juniorzy do 18 lat, Elita 19-39 lat i Masters 40+ lat) oraz w Mix Open (razem mężczyźni i co najmniej jedna kobieta, bez podziału na wiek, z dodatkową klasyfikacją rodzinną).

KATEGORIE WIEKOWE

• Juniorzy (do 18 lat) - rok ur. 1998 i młodsi Elita (19-39 lat) - rok. ur. 1997 - 1977 Masters (40 lat i więcej) - rok. ur. 1976 i starsi

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.