4-5 CZERWCA: KOLARZE I BIEGACZE W URSZULINIE

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - NEWS -

Wsobotę 4 czerwca w Urszulinie (powiat włodawski) odbędzie się siódmy etap cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Poland Bike wraca do Urszulina po udanym zeszłorocznym debiucie.

PRZEPIĘKNA LOKALIZACJA

Wymarzona na czerwcowy weekend. Tym bardziej, że będzie to wyjątkowy weekend z niezwykłym duathlonem w tle. W sobotę - LOTTO Poland Bike Marathon, a w niedzielę – 24. Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne z 1. KIA Półmaratonem Poleskim. „Polesie Aktywnie” - Rodzinny Weekend Rowerowy i Biegowy, 4-5 czerwca w Urszulinie - to nie lada gratka dla kolarzy i biegaczy.

SERCE POLESIA

Gmina Urszulin to prawdzi- we serce Polesia i Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego Urszulin leży w odległości 60 km od Lublina, 50 km od Chełma oraz 30 km od granicy z Ukrainą i przylegającego do niej Szackiego Parku Narodowego. Istniejący od 1990 roku Poleski Park Narodowy, w którego bezpośrednim sąsiedztwie leży Urszulin, daje możliwość odpoczynku wśród malowniczych krajobrazów i pięknej, dziewiczej przyrody.

MARATON I... BIEG

- Warto spędzić cały weekend w Gminie Urszulin - mówi Grzegorz Wajs, organizator LOTTO Poland Bike Marathon. – To idealne miejsce do sportowej rekreacji. W sobotę 4 czerwca wystartuje LOTTO Poland Bike Marathon, a dzień później - w niedzielę 5 czerwca - odbędą się 24. Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne Urszulin 2016. Całość zwieńczy efek- towna dekoracja duathlonu, obejmującego sobotni wyścig kolarski na trasie MINI oraz niedzielny bieg na dystansie 5 km. Zapraszam w pierwszy czerwcowy weekend do Urszulina w powiecie włodawskim.

DYSTANSE

Kolarska rywalizacja w LOTTO Poland Bike Maraton rozegra się tradycyjnie na trzech dystansach: MAX (52 km), MINI (33 km) oraz FAN (9 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Urszulina w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

„Polesie Aktywnie” - Rodzinny Weekend Rowerowy i Biegowy w Urszulinie organizowany jest przy ścisłej współpracy z Urzędem Gminy Urszulin.

„POLESIE AKTYWNIE” - RODZINNY WEEKEND ROWEROWY I BIEGOWY, TO NIE LADA GRATKA DLA KOLARZY I BIEGACZY

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.