XII MISTRZOSTWA POLSKI MTB MEDYCYNY I FARMACJI

25 CZERWCA W WARSZAWSKIM WAWRZE WYSTARTOWAĆ MOŻE KAŻDY. MEDYCY, FARMACEUCI I... PRZYJACIELE BRANŻY

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - NEWS -

To nie lada gratka dla amatorów jazdy na rowerach górskich. Pierwszy raz w letniej, a nie jesiennej scenerii amatorzy MTB będą mogli rywalizować na kultowej trasie finału LOTTO Poland Bike Marathon w warszawskim Wawrze. Okazją do tego są XII Mistrzostwa Polski MTB Medycyny i Farmacji, które zostaną zorganizowane w sobotę 25 czerwca.

NIE TYLKO DLA FARMACEUTÓW

To zawody dla przedstawicieli branży farmaceutycznej i medycznej, ale nie tylko. W kategorii "Przyjaciele Branży" wystartować może każdy. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta wyścigów znajdą się, tak jak przed rokiem, na terenie Instytutu „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu. XII Mistrzostwa Polski MTB Medycyny i Farmacji mają wymiar charytatywny. Część dochodu z wpisowego od uczestników zostanie oficjalnie przekazana klinice, wybranej przez Instytut „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.

ŚCIEŻKAMI PARKU KRAJOBRAZOWEGO

- Wawer ma wyjątkowy „kolarski klimat” - mówi organizator XII Mistrzostw Polski MTB Medycyny i Farmacji Grzegorz Wajs. - Na miłośników dwóch kółek czeka malownicza i zarazem techniczna trasa. Jest to szlak MTB, który powstał z inicjatywy ekipy Poland Bike i władz dzielnicy Wawer, wytyczony ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Przepiękna trasa. Pierwszy raz do przejechania w porze letniej. Wrócimy na nią w ostatni weekend września podczas finału LOTTO Poland Bike Marathon 2016.

DYSTANS

Rywalizacja odbędzie się na dystansie 25 km. Wśród przedstawicieli branży medycznej i farmaceutycznej obowiązują trzy kategorie wiekowe kobiet oraz pięć męskich. Jest klasyfikacja drużynowa, a także dyrektorów i prezesów oraz klasyfikacja kobiet i mężczyzn w kategorii „Przyjaciół Branży”, w której wystartować może każdy.

WSPÓŁPRACA

XII Mistrzostwa Polski MTB Medycyny i Farmacji Finałowy 2016 są organizowane przez Fundację Sport i Poland Bike przy ścisłej współpracy z dzielnicą Wawer m.st. Warszawy oraz Instytutem „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.