WAKACJE Z LOTTO POLAND BIKE MARATHON

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Wniedzielę 3 lipca LOTTO Poland Bike Marathon siódmy raz z rzędu odwiedzi historyczną stolicę Polski. W Płocku odbędzie się dziewiąty etap tegorocznego cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Kolorowe Miasteczko Kolarskie z Biurem Zawodów oraz startem i metą wyścigów znajdą się nad Wisłą przy Zalewie Sobótka w Płocku.

WZDŁUŻ ROZLEWISK WISŁY

- Jazda na rowerowym szlaku w Płocku będzie niezapomnia- nym przeżyciem - mówi Grzegorz Wajs, organizator LOTTO Poland Bike Marathon. - Trasa będzie przypominać ubiegłoroczną, tak chwaloną przez kolarskich maratończyków. Prowadzi szerokimi, twardymi duktami i wąwozami wzdłuż rozlewisk Wisły. Interwałowa i pagórkowata. Będą na niej solidne jak na Mazowsze podjazdy i techniczne zjazdy. Kolarskie Miasteczko tym razem znajdzie się tuż przy Wiśle obok Zalewu Sobótka. Idealne miejsce do wypoczynku w pierwszy wakacyjny weekend. Zapraszam do Płocka w niedzielę 3 lipca!

DYSTANSE

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (56 km), MINI (34 km) oraz FAN (8 km – dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Płocka w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

LOTTO Poland Bike Marathon w Płocku organizowany jest przy ścisłej współpracy z Urzędem Miasta Płocka i Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

KOLARSKIE MIASTECZKO TUŻ PRZY WIŚLE OBOK ZALEWU SOBÓTKA

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.