ROWEROWY WEEKEND W STĘŻYCY

TO BĘDZIE PRAWDZIWY, WAKACYJNY WEEKEND NA DWÓCH KÓŁKACH Z LOTTO POLAND BIKE MARATHON!

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Grzegorz Wajs i ekipa Poland Bike zapraszają miłośników jazdy na rowerach górskich na dwa dni w przepięknym ośrodku „Wyspa Wisła” w Stężycy koło Dęblina, oddalonym o zaledwie 100 km od Warszawy. To właśnie w tym wyjątkowym miejscu, na granicy Mazowsza i Lubelszczyzny, w sobotę 13 sierpnia odbędą się II Mistrzostwa Polski Amatorów MTB w Jeździe Parami, a dzień później w niedzielę 14 sierpnia wystartuje dwunasty etap tegorocznego cyklu LOTTO Poland Bike Marathon.

UCIEC OD ZGIEŁKU

- Ośrodek „Wyspa Wisła” w Stężycy już przed rokiem urzekł nas od pierwszego wejrzenia - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - To jedyny w Europie wschodniej, kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, unikatowa propozycja dla osób, które chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku i zanurzyć się w urokach natury. Idealna lokalizacja na letni relaks. Dlatego zawitamy do Stężycy na dłużej. Zapraszam całe rodziny do ośrodka „Wyspa Wisła” na wakacyjny weekend z Poland Bike 13/14 sierpnia.

DUETY W SOBOTĘ

Sobota 13 sierpnia będzie stała pod znakiem niezwykłej rywalizacji kolarskich duetów. Mistrzostwa Polski Amatorów MTB w Jeździe Parami zostaną rozegrane drugi raz. Kategorie są identyczne jak w ubiegłorocznym debiucie, czyli trzy męskie ( Juniorzy, Elita, Masters) oraz Kobiety Open i Mix Open (kobieta + mężczyzna). Runda w Stężycy wyniesie ok. 15 km. Tylko elita pokona ją dwa razy.

MARATON W NIEDZIELĘ

W niedzielę 14 sierpnia przyjdzie czas na dwunasty etap LOTTO Poland Bike Marathon 2016. Trasa została wytyczona na niezwykle zróżnicowanym i malowniczym terenie. Przebiega przez ścieżki i dukty leśne po pagórkowatym obszarze w dolinie środkowej Wisły. Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (55 km), MINI (33 km) oraz FAN (7 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

II Mistrzostwa Polski Amatorów MTB w Jeździe Parami oraz XII etap LOTTO Poland Bike Marathon 2016 organizowane są we współpracy z ośrodkiem „Wyspa Wisła” w Stężycy.

MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW MTB W JEŹDZIE PARAMI ZOSTANĄ ROZEGRANE DRUGI RAZ

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.