BLIŻEJ SIĘ NIE DA: JEDZIEMY DO MAREK

LOTTO POLAND BIKE MARATHON WKRACZA W DECYDUJĄCĄ FAZĘ

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Dokońca tegorocznego cyklu, organizowanego przez Grzegorza Wajsa, pozostały już tylko trzy etapy. Ten najbliższy, trzynasty z serii piętnastu, odbędzie się w sobotę 3 września w podwarszawskich Markach. Ta miejscowość, niemal przylegająca do stolicy, będzie gościć kolorowy peleton Poland Bike drugi raz z rzędu, po udanym ubiegłorocznym debiucie. Kolarskie Miasteczko Poland Bike, Biuro Zawodów, start i meta wyścigów amatorów MTB znajdą się, tak jak przed rokiem, przy ulicy Grunwaldzkiej w Markach.

WYMAGAJĄCO I TECHNICZNIE

- Z wielką przyjemnością wracamy do Marek. To teren wymarzony do jazdy na rowerach górskich - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. – Trasa jest niezwykle malownicza i zróżnicowana. Dość techniczna runda Mini przebiega po przepięknych, pejzażowych szlakach w Lasach Drewnickich. Pętla Max została wytyczona na wymagającym, pofałdowanym i interwałowym obszarze Wólka Radzymińska – Rynia - Białobrzegi, naszpikowana ciekawymi leśnymi odcinkami, m.in. w pobliżu Fortu Beniaminów. Zapraszam w sobotę 3 września do podwarszawskich Marek!

DYSTANSE

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (56 km), MINI (30 km) oraz FAN (8 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Marek w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

WSPÓŁPRACA

LOTTO Poland Bike Marathon 2016 w Markach organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Marki i Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.