DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SIĘ NA POLAND BIKE?

CO KRYJE SIĘ POD HASŁEM „KOLARSTWO JEST NASZĄ PASJĄ, STARTUJ Z NAMI”?

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - NEWS -

Dlaczego warto? Powodów jest wiele. Po pierwsze, żeby poczuć niesamowitą i niepowtarzalną atmosferę Poland Bike. Tworzą ją ludzie z pasją, ale zarazem świetni specjaliści w swoich fachu, m.in. jak mistrz mikrofonu Bogdan, czy mistrz fotografii Zbigniew, a nad wszystkim czuwa Grzegorz.

DBAMY O SZCZEGÓŁY

Wytyczamy atrakcyjne trasy dla każdego, niezależnie od wieku i umiejętności. Nawet przedszkolaki mają tu swoją “generalkę”. Zawsze dążymy do organizacyjnej perfekcji. Dbamy o ważne szczegóły w Miasteczku Poland Bike, jak m.in. dobry bufet, strefa profesjonalnej rege- neracji, myjki rowerowe, Chatka Małolatka i tegoroczna nowość Superior Fly Kids, mobilne Biuro Zawodów i mobilne Biuro Sędziowskie z punktem pomiaru czasu.

ŚWIETNI PARTNERZY

Dlaczego jeszcze? Bo są z nami najlepsi partnerzy. Razem z Superior Rowery gwarantujemy atrakcyjne nagrody. Razem z AbsoluteBikes.pl dbamy o Wasze rowery. Razem z Silvini technical sportwear Polska proponujemy Wam doskonałą kolarską odzież. Razem z Klinika Moja zapewniamy fachowy masaż regeneracyjny. A razem z Komodo Energy Drink dodamy Wam kolarskiej mocy na trasie.

ZABAWA PRZEDE WSZYSTKIM

Poland Bike jest rozrywką dla mas, dla całych rodzin, ale też wymarzoną formą rywalizacji w bardzo mocnej obsadzie. Tu miejsce na podium jest niezwykle wartościowym wynikiem. Poland Bike to jednak przede wszystkim zabawa. Dlatego warto z nami być zawsze do końca i pokusić się o zdobycie atrakcyjnych upominków, m.in. od Goggle PAE - okulary dla aktywnych, Toyota Marki / Żerań, Fitshape Polska, Z-Hotel Business & Spa, Alpenrose Hotel Gerlitzen oraz innych gadżetów Poland Bike. Hasło „Kolarstwo jest nasza pasją, startuj z nami!” to nasze motto od samego początku. Zapraszamy na imprezy Poland Bike!

POLAND BIKE JEST ROZRYWKĄ DLA MAS, DLA CAŁYCH RODZIN, ALE TEŻ WYMARZONĄ FORMĄ RYWALIZACJI W BARDZO MOCNEJ OBSADZIE

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.