ZAPOWIEDŹ: OTWOCK

26 MARCA PODWARSZAWSKI OTWOCK BĘDZIE ARENĄ INAUGURACJI LOTTO POLAND BIKE MARATHON 2017

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Najwyższa pora rozkręcić dwa kółka! Grzegorz Wajs i ekipa Poland Bike zapraszają w niedzielę 26 marca do Otwocka na pierwszy etap cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich LOTTO Poland Bike Marathon 2017. Oddalony od Warszawy o zaledwie 20 km Otwock już piąty raz z rzędu znalazł się na mapie Poland Bike, a po raz trzeci stanie się inauguracyjną areną cyklu. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta wyścigów, tak jak przed rokiem, znajdą się na stadionie OKS Start Otwock przy ul. Sportowej 1.

MIASTO Z DOBRYM KLIMATEM

- Zapraszam do Otwocka na przywitanie wiosny na dwóch kółkach - mówi organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - To „miasto z dobrym klimatem”. Trasa wiedzie szlakami i duktami leśnymi Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Będzie to jednocześnie szczególny etap, bo ponownie upamiętniający zmarłego trzy lata temu Andrzeja Litwinienkę, wspaniałego kolarza z Otwocka, wielkiego przyjaciela Poland Bike.

TRZY DYSTANSE

Rywalizacja rozegra się tradycyjnie na trzech dystansach: MAX (59 km), MINI (26 km) oraz FAN (7,5 km - dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Otwocka w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike na stadionie OKS Start Otwock swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

NASI PARTNERZY

LOTTO Poland Bike Marathon w Otwocku organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta Otwocka, klubem OKS Start Otwock, Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego, profesjonalnym sklepem i serwisem ABSOLUTE BIKES oraz marką rowerów SUPERIOR.

ZAPRASZAM DO OTWOCKA NA PRZYWITANIE WIOSNY NA DWÓCH KÓŁKACH - MÓWI ORGANIZATOR LOTTO POLAND BIKE MARATHON GRZEGORZ WAJS

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.