SAMORZĄDOWCY NA START

OTWARTE MISTRZOSTWA SAMORZĄDOWCÓW 2017

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - NEWS -

VII Otwarte Mistrzostwa Warszawy Mazowsza MTB Samorządowców odbywają się w ramach współpracy z Poland Bike - organizatorem LOTTO Poland Bike Marathon 2017 i wpisują się w ten cykl oraz Fundacją Sport.

Odbędą się 8 października r., Prawo udziału we współzawodnictwie mają Samorządowcy z całej Polski. Warunkiem dopuszczenia do maratonu jest dostarczenie uzupełnionego formularza zgłoszeniowego do Biura Zawodów oraz dokonanie wpłaty wpisowego w wysokości 20 zł (numer startowy z chipem) + 70 zł (opłata startowa). Wpisowe jest bezzwrotne. W przypadku uiszczenia wpisowego na konto, warunkiem dopuszczenia do udziału w maratonie jest okazanie potwierdzenia dokonania przelewu.

DYSTANS

Współzawodnictwo prowadzone jest na dystansie MINI (27 km). Start wyścigu odbędzie się o 12:30. Rywalizacja odbywa się w kategoriach: Kobiety Open i Mężczyźni Open. Podczas zawodów obowiązuje regulamin LOTTO Poland Bike Marathon 2017. Obowiązują numery startowe z cyklu LOTTO Poland Bike Marathon 2017. Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność i zobowiązani są do przestrzegania regulaminu Organizatora. Dekoracja zwycięzców zostanie przeprowadzona po zawodach. Dekorowane będą pierwsze trzy osoby w kategoriach: Kobiety Open i Mężczyźni Open.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.