20.05: POLAND BIKE XC

KOPA CWILA NA WARSZAWSKIM URSYNOWIE CZEKA NA ZDOBYWCÓW. W NIEDZIELĘ 20 MAJA MIŁOŚNICY JAZDY NA ROWERACH GÓRSKICH BĘDĄ RYWALIZOWAĆ W ZAWODACH POLAND BIKE XC

Poland Bike Magazyn Rowerowy - - PIERWSZA STRONA -

Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta wyścigów znajdą się u podnóża Kopy Cwila, pokaźnego wzniesienia na terenie Parku imienia Romana Kozłowskiego. Tuż przy stacji Metro Ursynów. Poland Bike XC będzie jednocześnie imprezą zaliczaną do punktacji Omnium Poland Bike 2018.

WIDOWISKOWA RUNDA

- Wystartować może każdy, wystarczy mieć rower i kask - mówi Grzegorz Wajs, organizator Poland Bike XC i LOTTO Poland Bike Marathon. - Wyścig XC, czyli kolarski cross na wytyczonej, krótkiej rundzie jest niezwykle widowiskowy. Z jednego miejsca możemy obserwować niemal całą rywalizację. Idealna okazja do kibicowania. Zapraszam całe rodziny w niedzielę 20 maja na Kopę Cwila na warszawskim Ursynowie.

DLA KAŻDEGO

Najpierw swoje wyścigi Mini Cross, jak na LOTTO Poland Bike Marathon, będą miały przedszkolaki, czyli dzieci w wieku 2- 4 i 5- 6 lat. Potem już na wytyczonej rundzie ( FAN - 3 km, MAX - 3,4 km) będą rywalizować amatorzy „ dwóch kółek” w wielu kategoriach wiekowych.

DYSTANSE

Dystans FAN ( 6 km – dwie rundy po 3 km) będzie należał do chłopców i dziewcząt z roczników 2004- 2011, startujących w czterech grupach wiekowych. Natomiast trasa MAX będzie liczyć 17 km, a złoży się na nią pięć rund po 3,4 km. Na obu dystansach zostaną nagrodzeni również najlepsi spośród mieszkańców dzielnicy Ursynó. Zawody Poland Bike XC na Kopie Cwila są organizowane przez Poland Bike przy ścisłej współpracy z dzielnicą Ursynów m. st. Warszawy. Zapraszamy!

WYŚCIG XC, CZYLI KOLARSKI CROSS NA WYTYCZONEJ, KRÓTKIEJ RUNDZIE JEST NIEZWYKLE WIDOWISKOWY. Z JEDNEGO MIEJSCA MOŻEMY OBSERWOWAĆ NIEMAL CAŁĄ RYWALIZACJĘ. IDEALNA OKAZJA DO KIBICOWANIA

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.