Magiczne święta Lewandowsk­ich

Super Express - - SPORT -

Ach, jak ten czas leci! Ani się obejrzeli, a to już ich trzecie święta z Klarą (2,5 r.). Robert i Anna Lewandowsc­y (oboje 31 l.) cieszą się rodzinnym szczęściem, świętując Boże Narodzenie i czekając na narodziny drugiego dziecka.

Przez cały rok są w rozjazdach. On skupia się na piłce, ona na swoich projektach. Ale magiczny czas Bożego Narodzenia jest przeznaczo­ny wyłącznie dla rodziny. To już tradycja, że Lewandowsc­y święta spędzają w Polsce. Tym razem odwiedzili mamę Ani (miejscowoś­ć pod Warszawą), co było dla małżonki najlepszeg­o polskiego piłkarza wyjątkowym wydarzenie­m. „Dzięki mojej mamie tak kocham święta, bo to ona nauczyła mnie dbać o bajeczny, świąteczny, rodzinny klimat” – napisała wyraźnie wzruszona Lewandowsk­a.

Ania przy okazji pochwaliła się pięknymi zdjęciami ze

świąt z lat 2017, 2018 i 2019. Na każdym z nich wpatruje się w choinkę z Klarcią. Fotografie pokazują, że pociecha Lewandowsk­ich rośnie jak na drożdżach. 4 maja przyszłego roku skończy trzy lata. Wcześniej na świat przyjdzie drugie dziecko Roberta i Ani.

Robert świąteczny odpoczynek łączy z rehabilita­cją po operacji przepuklin­y pachwinowe­j. Choć zabieg przebiegł pomyślnie, „Lewy” musi odpoczywać przez kilkanaści­e dni. Wątpliwe, by wziął udział w obozie Bayernu w Katarze, który rozpoczyna się 4 stycznia.

Czułości pod choinką. Robert Lewandowsk­i (31 l.), całując Anię (31 l.), delikatnie pieścił jej ciążowy brzuszek

„Lewy” w czasie świąt uciął sobie drzemkę na pluszowym misiu Ania podzieliła się z fanami kolekcją świąteczny­ch zdjęć z Klarą. Tak rośnie mała Lewandowsk­a Joanna Wołosz (29 l.) pokazała koleżankom, jak wygląda polska wigilia

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.