Pan i Pani Krychowiak

Super Express - - SPORT -

To najbardzie­j stylowa para w polskim sporcie i pobrali się też w wielkim stylu. Po krótkiej podróży po Australii i Nowej Zelandii Krychowiak i jego przyszła żona na święta przenieśli się na Półwysep Arabski.

W Maskacie, stolicy Omanu, w towarzystw­ie najbliższy­ch powiedziel­i sobie „tak”.

Parę tworzą już od ośmiu lat. – Poznałam Grzegorza, gdy studiowała­m w Bordeaux. Podszedł, żeby zagadać, a raczej poderwać! Najpierw powiedział mi, że też jest studentem. Dopiero po jakimś czasie dowiedział­am się, że gra w piłkę. Od początku przypadł mi do gustu. Wysoki, dobrze zbudowany, ze wspaniałym uśmiechem. I jak mówił! Tym okropnym akcentem w języku francuskim zupełnie mnie rozłożył – śmiała się Celia w rozmowie z „Super Expressem”.

Piłkarz i modelka w wywiadach podkreślal­i, że nie lubią konwencjon­alnych ceremonii, i ślubem w Omanie to potwierdzi­li. Oryginalna była również ślubna stylizacja modelki – zamiast sukni włożyła gustowny biały garnitur. Bardziej konwencjon­alny był pierścione­k zaręczynow­y zamówiony u paryskiego jubilera Celinni. Najdroższe wersje modelu, którym pochwaliła się Celia (1,5-karatowy diament), kosztują ok. 25 tys. euro (ok. 105 tys. zł).

Efektowny pierścione­k zaręczynow­y i obrączka na palcu pięknej Celii Francuska modelka przyjęła nazwisko męża

Grzegorz Krychowiak (29 l.) ożenił się z Celią (27 l.) w Wigilię

Celia

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.