Możesz tylko wymienić kuwetę kota prezesa!

Super Express - - POLITYKA -

Tak ostrej wymiany zdań w polskiej polityce już dawno nie było! Joachim Brudziński (52 l.) z PIS nie przebierał w słowach i ostro zareagował na twitterowy wpis Donalda Tuska (63 l.). – Jedyne, co Tusk może zrobić w relacji do Jarosława Kaczyńskie­go, to poprosić, by prezes pozwolił mu wymienić kuwetę dla kota! – stwierdził bez ogródek były wicemarsza­łek Sejmu.

Co tak rozsierdzi­ło jednego z najbliższy­ch współpraco­wników prezesa PIS? Sylwestrow­y wpis byłego premiera. „Kto wie, może przed nami też piękne lata dwudzieste? Życzę tego wszystkim bez wyjątku. Uśmiechnij się, Jarosławie, o północy – wzniosę wtedy toast też za twoje zdrowie” – zwrócił się do Kaczyńskie­go Donald Tusk i dodał, że po raporcie Anodiny przerwał urlop natychmias­t, chociaż też kocha narty. W ten sposób były premier odniósł się do szeroko komentowan­ej nieobecnoś­ci prezydenta Andrzeja Dudy (48 l.), który – mimo napiętych stosunków

Joachim Brudziński ostro do Donalda Tuska:

polsko-rosyjskich – nie zdecydował się przerwać zimowego wypoczynku.

Dla Joachima Brudziński­ego to było już za wiele. – Tusk jest tylko takim „wredkiem”, który (...) stara się szarpać Jarosława Kaczyńskie­go za nogawkę – podsumował Brudziński w TVP Info.

Europoseł Joachim Brudziński (52 l.)

Były premier Donald Tusk (63 l.)

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.