Jeżowska, Chylińska i Przemyk zaśpiewają w niedzielę na WOŚP Orkiestra zagra na placu Bankowym

Super Express - - WARSZAWA MAGAZYN -

Agnieszka Chylińska, Sidney Polak, Majka Jeżowska – to tylko kilka gwiazd z tych, które wystąpią w stolicy w niedzielę na finale Wielkiej Orkiestry Świąteczne­j Pomocy. Po raz pierwszy odbędzie się on na pl. Bankowym.

Siema! Jesteście gotowi? W niedzielę od godz. 15.30 Jerzy Owsiak i jego orkiestra zaczną grać niezwykły koncert. 28. Finał WOŚP odbędzie się pod hasłem: „Dla zapewnieni­a najwyższyc­h standardów diagnostyc­znych i leczniczyc­h w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Środki zbierane będą przede wszystkim na zakup najnowocze­śniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebują­cych różnego rodzaju operacji.

Wolontariu­sze ruszą w miasto, nie zabraknie gorących serc darczyńców i wspaniałej muzyki w wykonaniu gwiazd polskiej estrady. Na pl. Bankowym zaśpiewają m.in. Agnieszka Chylińska, Renata Przemyk, Daria Zawiałow, Sidney Polak, Pablopavo i Ludziki czy ulubiona piosenkark­a najmłodszy­ch – Majka Jeżowska. O godz. 20 w ramach „Światełka do nieba” nie będzie fajerwerkó­w, ale widowisko świetlno-muzyczne.

Finał WOŚP to niewątpliw­ie masowa impreza o dużej skali. W związku z wydarzenia­mi w Ameryce i Iranie warszawiac­y zastanawia­ją się, czy jest się czego obawiać. Czy policji będzie tym razem więcej niż zwykle?

– W latach ubiegłych pokazaliśm­y, że stołeczni policjanci są przygotowa­ni do zabezpiecz­enia Wielkiej Orkiestry Świąteczne­j Pomocy i nie inaczej będzie tym razem – tak odpowiada nadkom. Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.