Nie było kiszonych, JADŁA PĄCZKI

Małgorzata Rozenek-majdan (42 l.) zaspokaja ciążowe zachcianki

Super Express - - PIERWSZA STRONA -

Małgosia Rozenek-maj- dan

(42 l.) kwitnie w ciąży! I jak widać, apetyt jej dopisuje. Choć w poprzednic­h ciążach tyła po 30 kg, tym razem nie boi się nadprogram­owych kilogramów i wcina pączki z lukrem. Może i by wolała bardziej zdrowotne kiszone ogórki, ale ich po prostu nie było.

Małgosia i Radek Majdan (48 l.) długo starali się o ciążę, więc teraz, gdy już się udało, gwiazda chce jak najbardzie­j umilić sobie ten czas. Gdy ma na coś ochotę, wcina to bez wyrzutów sumienia. Wie zresztą, że i tak nie zapanuje nad swoją wagą, bo przy obu poprzednic­h ciążach przytyła kilkadzies­iąt kilogramów, co powodowały głównie hormony. – Nie wiem, jak się niektórym kobietom udaje zachować odmienny stan w tajemnicy. Ja w pierwszym i w drugim przypadku w trzecim miesiącu wyglądałam jak w ósmym – wspominała nieraz Małgosia.

Tym razem jest zupełnie inaczej. Małgosia zaraz zacznie 5. miesiąc ciąży, a przez cały czas wygląda jak przed nią. W tym roku po raz kolejny aktywnie wspierała z rodziną Wielką Orkiestrę Świąteczne­j Pomocy, a dzień wcześniej nagrywała dokument o in vitro. Nic dziwnego, że za ciężką pracę nagradza się przyjemnoś­ciami, takimi jak słodki pączek z lukrem i pysznym dżemem w środku. No cóż, kiszonych nie serwowano, to co miała robić?

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.