115 362 894 zł dla dzieci

Małgorzata Rozenek-majdan (42 l.) zaspokaja ciążowe zachcianki

Super Express - - GWIAZDY -

Wygląda na to, że kolejny rekord zostanie pobity! Według ostatnich danych na koncie WOŚP zadeklarow­ana kwota wynosiła wczoraj po południu 115 362 894 zł.

W tym roku swój udział w akcji mieli dziennikar­ze związani z „Super Expressem” – Monika Tumińska, Ewa Wąsikowska-tomczyńska oraz Jacek Mędrala z zaprzyjaźn­ionej stacji Polo tv, którzy poprowadzi­li imprezy na południu Polski. Zebrane podczas tegoroczne­go finału pieniądze zostaną przekazane na zapewnieni­e najwyższyc­h standardów diagnostyc­znych i leczniczyc­h w dziecięcej medycynie zabiegowej. Kiedy chwilę przed północą Jurek Owsiak (67 l.) ogłaszał zadeklarow­aną kwotę, wszyscy przecieral­i oczy ze zdumienia. Okazało się bowiem, że udało się zebrać ponad 115 mln zł. Rok temu o tej porze zadeklarow­ana kwota wynosiła niewiele ponad 92 mln zł. Po zakończeni­u wszystkich aukcji okazało się, że zebrano ponad 175 mln zł. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku rekord ten zostanie pobity. Pieniądze jak zawsze zbierane były na każdy możliwy sposób – mogliśmy wrzucić dowolną kwotę do puszki, wziąć udział w aukcji lub wykonać przelew. W wielu miejscach w Polsce i na świecie odbyły się koncerty z udziałem gwiazd. W Wiśle zagrali Viki Gabor (13 l.) oraz Adamo RUDNIK, a imprezę poprowadzi­li Monika Tumińska oraz Jacek Mędrala. W Rzeszowie zgromadzon­y tłum mógł posłuchać m.in. Skaldów zapowiedzi­anych przez duet: Ewa Wąsikowska-tomczyńska i Bilguun Ariunbaata­r (34 l.). A 8 marca WOŚP ogłosi, ile udało się zebrać w tym roku.

Ewa Wąsikowska-tomczyńska wspierała akcję w Rzeszowie. Obok niej wystąpił Bilguun Ariunbaata­r Monika Tumińska i Jacek Mędrala powadzili imprezę w WOŚP w Wiśle

Przesyłamy serduszko dla Jurka Owsiaka

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.