Linda chwali się córką

Super Express - - GWIAZDY - DECK, PAM

Tego nikt się nie spodziewał. Największą gwiazdą premiery filmu „Psy 3. W imię zasad” była… córka Bogusława Lindy (68 l.) – Aleksandra (28 l.). Dziewczyna brylowała na ściance i skupiła na sobie całą uwagę gości i mediów, choć w produkcji zagrała tylko małą rólkę. Jak zapewnia, dostała ją bez pomocy ojca, któremu nawet nie przyznała się, że zagra z nim w filmie.

Oryginalna uroda, świetna stylizacja i sławny ojciec u boku sprawiły, że Aleksandra od dwóch dni jest na ustach wszystkich. Córka Bogusia Lindy i Lidii Popiel (61 l.) od lat stawia na aktorstwo, skończyła krakowską szkołę aktorską i ma na swoim koncie role w trzech filmach. Jak nas zapewnia, ojciec nie pomógł jej w ich zdobyciu.

W przypadku „Psów” sama skontaktow­ała się z Władysławe­m Pasikowski­m (61 l.). – Do filmu trafiłam przez bardzo stresujący dla mnie casting. Wypadłam dobrze, więc dostałam angaż. Długo nie mówiłam tacie, że dostałam rolę w filmie, z którego poprzednim­i częściami kojarzony jest od lat – mówi „Super Expressowi” Aleksandra. – Niespodzia­nka się udała. Najpierw nie mówił nic, a potem, że się o mnie boi, a potem powiedział, że jeśli potrzebuję wsparcia lub pomocy, to wszystko mi zapewni i zawsze służy radą. Nie za bardzo skorzystał­am z tych rad – śmieje się młoda Linda, która boi się, że ludzie zaczną zarzucać jej, że robi karierę dzięki znanym rodzicom. – Wiem, że ludzie tak myślą, więc muszę harować trzy razy ciężej, żeby udowodnić, że tak nie jest – mówi nam.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.