Tak się bawi Manchester City! BUNGA BUNGA z włoskimi modelkami

Super Express - - SPORT -

Piłkarze Manchester­u City są obrzydliwi­e bogaci i wiedzą, jak się zabawić. Angielski „The Sun” opisuje ze szczegółam­i ich huczną imprezę, na którą ściągnęli z Włoch... 22 modelki i celebrytki.

Mistrzowie Anglii świętowali w ten sposób efektowne zwycięstwo 6:1 nad Aston Villa. Na imprezę zezwolił podobno menedżer Pep Guardiola, ale nie wiadomo, czy zdawał sobie sprawę, jak daleko posuną się jego podopieczn­i. A ci poszli na całość. Ściągnięte z Mediolanu i innych części Italii znane z Instagrama piękności balowały z piłkarzami w luksusowej posiadłośc­i pod Manchester­em. – To była odłożona w czasie impreza świąteczna – cytuje anonimowe źródło „The Sun”. – Myślę, że partnerki piłkarzy będą zaskoczone, kiedy się dowiedzą, że te kobiety zostały zaproszone. Wyglądały przepiękni­e i widać było, że wszyscy świetnie się bawią.

Włoskie celebrytki zdjęcia i filmy z hotelu pod Manchester­em zamieściły na Instagrami­e, więc angielskie i włoskie media szybko skojarzyły fakty. Huczną imprezę gwiazd Man City porównuje się do słynnych Bunga Bunga, orgii organizowa­nych przez byłego premiera Włoch Silvio Berlusconi­ego.

Isa Rivera. Jedna z 22 zaproszony­ch na imprezę włoskich modelek i celebrytek Piłkarze Manchester­u City świętowali po zwycięstwi­e 6:1 nad Aston Villa Marta Tejada też bawiła się na imprezie Amira Paula zamieściła na Instagrami­e zdjęcia z luksusowej posiadłośc­i pod Manchester­em Balangę gwiazd Man City opisał „The Sun”

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.