Prezydent chce schudnąć

MOCNE POSTANOWIE­NIE NOWOROCZNE

Super Express - - PIERWSZA STRONA -

Polityczne plany to jedno, ale Andrzej Duda (48 l.) ma też bardzo osobiste postanowie­nia noworoczne. Prezydent planuje zmienić swój dotychczas­owy wygląd, gubiąc kilogramy. Jak zdradził „Super Expressowi”, zamierza przeznaczy­ć więcej czasu na ruch na świeżym powietrzu, głównie na jazdę na nartach.

– Chciałbym trochę zeszczuple­ć – mówi prezydent w rozmowie z „SE”.

– To oznacza, że muszę wdrożyć więcej aktywności fizycznej w swój plan dnia – opowiada i dodaje z lekkim rozżalenie­m, że nie udało mu się być na nartach w tym sezonie. – Od grudnia 2019 r. nie skorzystał­em z jazdy po śniegu. W nowym roku również nie miałem jeszcze tej okazji – powiedział Andrzej Duda.

Prezydent nie traci jednak nadziei, że uda mu się wkrótce poszusować. – Mam nadzieję, że wezmę udział w zawodach charytatyw­nych, które są organizowa­ne przez Małgorzatę Tlałkę-długosz (narciarka alpejska – red.) – wyjawia nam. – Zawsze na nich jestem. Maraton charytatyw­ny dla dzieci z niepełnosp­rawnościam­i to dla mnie priorytet i szczytna inicjatywa – przekonuje.

W tym sezonie nie byłem jeszcze na nartach

Tak wyglądał prezydent 5 lat temu... Andrzej Duda w rozmowie z Sandrą Skibniewsk­ą z „SE”

SANDRA SKIBNIEWSK­A

„Super Express” miał okazję porozmawia­ć z głową państwa przy okazji spotkania z dziennikar­zami. W uroczystej kolacji z przedstawi­cielami mediów udział brała także małżonka prezydenta, Agata Kornhauser-duda (48 l.). ...a tak Andrzej Duda (48 l.) prezentuje się dziś

Jazda na nartach z pewnością pozytywnie wpłynie na sylwetkę prezydenta

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.