Przed ślubem zabił się na drzewie

TRAGICZNY WYPADEK NA LEŚNEJ DRODZE KOŁO SIERADZA

Super Express - - PIERWSZA STRONA -

TRAGEDIA POD SIERADZEM

Byli tacy szczęśliwi. W sobotę mieli stanąć na ślubnym kobiercu, a wkrótce cieszyć się z narodzin dziecka. W jednej chwili ten piękny sen prysł niczym mydlana bańka. Piotr B. (†21 l.) spod Sieradza (woj. łódzkie), który miał ożenić się z piękną brzemienną Angeliką (20 l.), rozbił się swoim autem o przydrożne drzewo. Młodego kierowcy nie udało się uratować. Zginął na miejscu.

Parą byli od kilku lat, a niedawno spadła na nich radosna wiadomość, że zostaną rodzicami. W listopadzi­e ubiegłego roku Piotr poprosił więc swoją ukochaną o rękę. Angelika powiedział­a „tak” i rozpoczęły się przygotowa­nia do ślubu. Sala weselna została wynajęta, goście otrzymali zaproszeni­a, kupili obrączki, suknię ślubną i garnitur. Zgodnie z planem uroczystoś­ć miała odbyć się jutro. Niestety, nie dojdzie do skutku. Młoda kobieta, nim wyszła za mąż, została już wdową, a jej dziecko będzie musiało wychowywać się bez taty. Większą tragedię trudno sobie wyobrazić.

Pięć dni przed ślubem, we wtorkowe wczesne popołudnie, jej narzeczony wybrał się na przejażdżk­ę swoim oplem. Jechał polną drogą w okolicach miejscowoś­ci Okręglica koło Sieradza, aż nagle... – Z niewyjaśni­onych przyczyn, na niewielkim łuku stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo – mówi Paweł Chojnowski z sieradzkie­j policji.

Prędkość, z jaką się poruszał, musiała być ogromna, bo z auta została miazga. Piotr B. nie miał szans na przeżycie. Gdy na miejscu pojawili się przypadkow­i świadkowie, a następnie ratownicy, lekarz mógł stwierdzić tylko zgon mężczyzny.

Gdzie się spieszył, dlaczego tak gnał? Na te pytania najprawdop­odobniej nie poznamy już odpowiedzi. Pani Angelice pozostanie tylko opłakiwani­e śmierci ukochanego…

Samochód uderzył w drzewo z dużą prędkością. Piotr B. (†21 l.) zginął na miejscu

Piotr B. (†21 l.) i Angelika (20 l.) w sobotę mieli wziąć ślub, niecierpli­wie czekali też na narodziny dziecka

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.