Do wesela się zagoi

Super Express - - SPORT -

Frances Kitching (21 l.) spotkał prawdziwy pech. Urodziwa bramkarka Liverpoolu została kopnięta w twarz podczas ostatniego treningu. Rana była na tyle głęboka, że nie obyło się bez kilku szwów. Przez rozcięcie zawodniczk­a nie mogła wystąpić w wygranym 1:0 meczu z Bristol City.

– Jest to najgorsza kontuzja, jaką miałam – napisała w mediach społecznoś­ciowych. Kitching wygląda i czuje się dużo lepiej, a także już myśli o powrocie do treningów. Na razie jednak jest uziemiona. 21-latka może liczyć na swoich fanów, którzy ją mocno wspierają w tym trudnym czasie. Piłkarka nie jest jeszcze zamężna, więc przykry uraz na pewno zdąży się zagoić, nim stanie na ślubnym kobiercu.

Cristiano Ronaldo znowu w samym centrum zaintereso­wania! Tym razem nie poszło jednak tylko o boiskowe popisy. Mimo że strzelił dwa gole w meczu Juventusu z Parmą (2:1), to więcej mówiło się o jego cieszynce. Zamiast zwyczajowo wyskoczyć do góry, Cristiano... pocałował Paula Dybalę!

Wszystko zarejestro­wał jeden z kibiców. Na nagraniu widać soczystego buziaka, jakiego dał koledze, a jego życiowa wybranka – Georgina Rodriguez – z pewnością popatrzyła na wszystko z zazdrością. Tym bardziej że chwilę później zamiast się speszyć, dwójka z Juventusu jak gdyby nigdy nic utonęła w gorącym uścisku i dalej celebrował­a gola Portugalcz­yka.

POTWORNA KONTUZJA PIĘKNEJ BRAMKARKI

Frances Kitching (21 l.) została kopnięta w twarz na treningu Ronaldo nie całuje Georginy tak gorąco, jak kolegę z zespołu Cristiano Ronaldo (35 l.) nieoczekiw­anie przyssał się do Paula Dybali. Argentyńcz­yk był kompletnie zaskoczony

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.