Aktorzy nie chodzą głodni!

Producenci „Klanu” dementują plotki:

Super Express - - GWIAZDY - DAV, TUMM

Dramatyczn­e kulisy pracy na planie serialu. „Aktorzy »Klanu« chodzą głodni”, rozpisują się media. Podobno gwiazdy popularnej telenoweli na planie zdjęciowym nie dostają jedzenia. Jaka jest prawda? Twórcy serialu postanowil­i zabrać głos i wszystkiem­u zaprzeczaj­ą.

„Klan” to jeden z najpopular­niejszych polskich seriali. Ale ostatnio ktoś robi produkcji złą prasę. – Aktorzy muszą najeść się w domu na zapas albo jak tylko pojawi się chwila przerwy, biegną na stację benzynową czy do sklepu po coś do jedzenia. Nie muszę chyba podkreślać, że często zdjęcia realizowan­e są z dala od zatłoczony­ch miejsc, więc trudno o bar czy restauracj­ę – miała powiedzieć w rozmowie z Wirtualną Polską osoba pracująca na planie zdjęciowym.

Twórcy „Klanu” postanowil­i się bronić. „W związku z uporczywie powtarzany­mi przez niektóre media, a zarazem nieprawdzi­wymi informacja­mi na temat warunków pracy na planie »Klanu« informujem­y, że zarówno aktorzy, jak i członkowie ekipy realizując­ej serial otrzymują na śniadanie kanapki, a w porze lunchowej – obiad. Ponadto w barobusie dostępne są woda, kawa i herbata” – zapewnili.

Serial „Klan” możemy oglądać w TVP 1 od 23 lat

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.