Karnawał po staropolsk­u

Super Express - - GWIAZDY -

Nad wizerunkie­m Piotra pracuje sztab wizażystów. Co ciekawe, paznokcie na krwistocze­rwony kolor pomalowała mu Agata Załęcka (38 l.), którą można też oglądać w spektaklu. – Teraz będę musiał wozić w samochodzi­e zmywacz do paznokci i chusteczki do demakijażu na wypadek, gdybym wybiegł z teatru i zapomniał zmyć z siebie kobiecych akcentów – wzdycha aktor.

Jedyny bal środowiska dziennikar­skiego w Warszawie!

Na tegoroczne­j imprezie, która odbywa się w stylu „Dwór i chata polska” bawić się będą dziennikar­ze, gwiazdy telewizyjn­e, artyści, mecenasi, a także ci wszyscy, którzy chcieliby dobrze spędzić karnawałow­ą noc.

Zapraszamy każdego, kto ceni dobrą atmosferę, muzykę, taniec i znakomitą polską kuchnię. To okazja, by się poznać, porozmawia­ć, nawiązać nowe znajomości.

Zagra dla nas Standard Brass Band, Dj-em będzie niezastąpi­ony Marek Sierocki, nie zabraknie też hitów na żywo – przeboje „Jak dobrze wstać skoro świt” i „Mydełko Fa” zaśpiewa Marlena Drozdowska.

Będzie też pokaz Xix-wiecznych tańców dworskich oraz lubiana przez gości loteria wizytówkow­a z nagrodami. Przygotowa­no też specjalną część z muzyką ludową i chłopskim jadłem.

Gospodarza­mi wydarzenia będą Anna Popek i Krzysztof Skowroński.

Bilety można nabyć na portalu www.biletyna.pl

Foto JACEK KURNIKOWSK­I/AKPA (2), KRZEMIŃSKI JORDAN/AKPA, GAŁĄZKA/AKPA

Ewa Minge (53 l.), projektant­ka Aktor w sztuce „Czarno to widzę” gra transseksu­alistę Magda Gessler (67 l.), restaurato­rka Sceniczny wizerunek Zelta nie pozostawia złudzeń – jest podobny do obu gwiazd

Anna Popek (52 l.) poprowadzi galę

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.