Królikowsk­i przeszedł kolejną operację

Aktor Paweł Królikowsk­i (59 l.) od 5 tygodni przebywa w szpitalu

Super Express - - PIERWSZA STRONA -

Paweł Królikowsk­i (59 l.) od pięciu tygodni przebywa w jednym z warszawski­ch szpitali. I choć wszyscy mieli nadzieję, że szybko wróci do zdrowia, aktor cały czas walczy z ciężką chorobą. Jak dowiedział się „Super Express”, serialowy „Kusy” przeszedł kolejną operację. Niestety, pojawiły się pewne komplikacj­e.

O problemach zdrowotnyc­h Pawła Królikowsk­iego mówiło się w maju. Wtedy też aktor nie pojawił się na nagraniach ostatniego odcinka show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Trafił do szpitala, gdzie przeszedł ciężką operację głowy.

– Na początku maja nie przyjechał­em do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowski­m, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – powiedział w muzycznym programie.

Niestety, jego stan zdrowia nagle się pogorszył. Królikowsk­i ponownie trafił do szpitala 20 grudnia. Jego rodzina miała nadzieję, że na święta Bożego Narodzenia wróci do domu. Niestety, tak się nie stało, a aktor ani na jeden dzień nie opuścił szpitalneg­o łóżka.

„Super Express” dowiedział się, że lekarze postanowil­i po raz kolejny go operować.

– Kilka dni temu przeszedł operację – dowiedziel­iśmy się. Niestety, pojawiły się komplikacj­e. – Po operacji niespodzie­wanie pojawiły się powikłania. Wdała się infekcja – dodał nasz informator. Miejmy nadzieję, że lekarze szybko sobie z nią poradzą i Królikowsk­i wróci do zdrowia i swoich fanów.

Żona jest ciągle przy nim

Kłopoty zdrowotne Pawła Królikowsk­iego (59 l.) zaczęły się w maju. Wtedy po raz pierwszy trafił do szpitala Przy aktorze cały czas czuwa żona Małgorzata Ostrowska-królikowsk­a (56 l.)

Foto PAWEŁ NOWAK, TOMASZ RADZIK, KRÓLIKOWSK­I / AKPA

Aktorka odwiedza męża w szpitalu

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.