Zaszła w ciążę i ruszyła do Krakowa

Agnieszka Radwańska spodziewa się dziecka, ale się nie oszczędza

Super Express - - SPORT -

Agnieszka Radwańska (30 l.) w piątkowy wieczór ogłosiła, że jest w ciąży, a już w sobotni poranek można ją było spotkać na jednym z warszawski­ch dworców. Słynąca z bajecznej techniki była tenisistka z gracją poradziła sobie z wielką torbą, wsiadając do pociągu i ruszając w podróż do rodzinnego Krakowa.

„Przyszedł czas na nowy etap w życiu” – napisała Isia, zamieszcza­jąc w internecie urocze zdjęcie malutkich dziecięcyc­h bucików i wymowne komentarze: „szczęśliwa”, „rodzina się powiększa”, „będę mamą”. Radwańska nie ukrywała, że marzy o macierzyńs­twie.

W końcu Agnieszka i jej mąż Dawid Celt (34 l.) mogli podzielić się dobrą nowiną. Była wiceliderk­a rankingu WTA pochodzi z Krakowa, ale ostatnio dużo więcej czasu spędza w Warszawie, gdzie kupiła mieszkanie na jednym z ekskluzywn­ych osiedli. Pociąg z Isią na pokładzie wyruszył do Małopolski w sobotę o godz. 10.48 rano. W Melbourne trwał wtedy finał kobiet Australian Open – turnieju, w którym Radwańska dwa razy była w półfinale (2014 i 2016).

Agnieszka Radwańska (30 l.) i jej mąż Dawid Celt (34 l.). Isia podzieliła się dobrą nowiną, zamieszcza­jąc zdjęcie dziecięcyc­h bucików Tuż przed podróżą gwiazda sprawdziła jeszcze na bilecie, jakie ma miejsce Wsiadając do pociągu, Radwańska poradziła sobie z dużą torbą Isia złapała pociąg na dworcu Warszawa Zachodnia

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.