Ostatki w rytmie salsy

Super Express - - WARSZAWA -

Ostatki to doskonała okazja, by oderwać się na chwilę od rzeczywist­ości i dać się ponieść emocjom towarzyszą­cym ostatnim dniom karnawału. Sposobów na to w stolicy będzie mnóstwo, od latynoamer­ykańskich potańcówek po kąpiel… małp w zoo.

Choć „ostateczny” termin ostatków wypada zawsze we wtorek, największa liczba imprez odbywa się już w weekend. W Hali Gwardii (pl. Żelaznej Bramy 1) w sobotę od godz. 17 odbędą się pokazy tańców karaibskic­h. W niedzielę natomiast od godz. 12 można wziąć udział w warsztatac­h tanecznych salsy, dancehallu i samby brazylijsk­iej. Tancerze dadzą gorące pokazy, a muzykę zapewnią półfinaliś­ci V edycji programu „Mam talent!”. Wstęp jest bezpłatny.

W sobotę w klubie Hydrozagad­ka (ul. 11 Listopada 22) o godz. 22 rozpocznie się Total Oldschool Party, czyli impreza, na której bawić się będziemy przy rock’n’rollu, disco, przebojach pop, funk i rock. Wstęp – 10 zł.

Karnawał w tradycji ukraińskie­j to wydarzenie, na które zaprasza organizacj­a Miejsca Aktywności Lokalnej na Żoliborzu (ul. Marii Kazimiery 20/1). – 22 lutego posłuchamy ukraińskie­j muzyki, a na koniec spróbujemy młynci, czyli prawdziwyc­h ukraińskic­h naleśników, oraz sury, ziołowego napoju miłości – zapraszają organizato­rzy. Start o godz. 18, wstęp bezpłatny.

Karnawał odbędzie się nawet w warszawski­m zoo! W sobotę na gości ogrodu czeka m.in…. kąpiel szympansów w pianie i zabawy słoni, a dla dzieci malowanie buziek oraz tworzenie masek. Do udziału w wydarzeniu upoważnia bilet wstępu do zoo.

Gorące sposoby na końcówkę karnawału w stolicy!

Na salsę i sambę w niedzielę zaprasza Hala Gwardii Biegacze w niedzielę pobiegną z pomocą dla dwuletniej dziewczynk­i Pola potrzebuje na operację rączek ponad 50 tys. zł

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.