ODROST W MODZIE

DO TEJ PORY KOJARZYŁ SIĘ Z ZANIEDBANY­MI WŁOSAMI, ALE TYM RAZEM PANIE, KTÓRE NIE MAJĄ CZASU NA FARBOWANIE WŁOSÓW, MOGĄ SPAĆ SPOKOJNIE. TO WŁAŚNIE CIEMNY ODROST WEDŁUG STYLISTÓW FRYZUR JEST NAJMODNIEJ­SZY W TYM SEZONIE

Super Express - - URODA - MW

Moda na dwukolorow­e włosy trwa w najlepsze. Najpierw królowały ombre, czyli ciemniej u nasady włosów i jaśniej na końcówkach. Teraz fryzura wkracza w nową erę. Mówi się, że rozpoczęła ją wokalistka Dua Lipa, a inspiracją dla niej były gwiazdy lat 90., czyli Drew Barrymore, Courtney Love i Blondie.

W samej stylizacji fryzury nie ma nic skomplikow­anego – odrost jest ciemny, a reszta włosów jasna. Nie są to jednak subtelne przejścia, tylko zdecydowan­a koloryzacj­a oddzielają­ca skalp głowy od reszty włosów. Hitem są ciemne odrosty w połączeniu z blond dołem. Styliści jednak ostrzegają – by uniknąć efektu kiczu i wrażenia zaniedbani­a, najlepiej zdecydować się na ostre cięcie. Najlepszym rozwiązani­em będzie skrócenie włosów do klasyczneg­o boba. Taka koloryzacj­a najlepiej wygląda na naturalnie ułożonych włosach lub swobodnie spiętych kucykach i koczkach.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.