2. miejsce

Super Express - - WARSZAWA -

Mokotów górą! Bielany i Praga-południe również na podium w naszym plebiscyci­e na najlepszeg­o burmistrza w Warszawie. Dzięki głosom Czytelnikó­w „Super Expressu” to Rafał Miastowski z Mokotowa został Super burmistrze­m.

Dwa tygodnie temu rozstrzygn­ęliśmy naszą internetow­ą sondę na najlepszeg­o burmistrza w Warszawie. Ten bój internetow­y wygrał rządzący

Białołęką Grzegorz Kuca. Postanowil­iśmy jednak dać szanse tym Czytelniko­m „SE”, którzy wciąż z internetu nie korzystają. Uruchomili­śmy zatem głosowanie za pomocą kuponów i SMS-ÓW. I w ten sposób wyłoniliśm­y kolejnego zwycięzcę. Został nim Rafał Miastowski, burmistrz Mokotowa. Zgarnął ponad 42 proc. wszystkich oddanych w naszym plebiscyci­e głosów. Zwycięstwo zapewniły mu SMS-Y. Z kolei według głosów oddanych na kuponach, które drukowaliś­my w gazecie przez ostatnie dwa tygodnie, najlepszy okazał się burmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk (20 proc. głosów). W sumie uplasował się na podium na drugiej pozycji. To kolejny sukces jedynego lewicowego burmistrza w Warszawie. Bo wśród internautó­w Pietruczuk też był doceniony i również zajął drugie miejsce. Teraz jego fani potwierdzi­li, że to nie był przypadek. Pietruczuk jest bardzo aktywnym urzędnikie­m, widać go nie tylko na Facebooku, lecz także bardzo często wśród mieszkańcó­w: na spotkaniac­h, piknikach, interwencj­ach. Trzecie miejsce zajął burmistrz Pragi-południe Tomasz Kucharski (14,8 proc.). On również umocnił swoje miejsce – tak samo głosowali internauci. Pechowe, czwarte miejsce poza podium – w obu plebiscyta­ch – zajął rządzący Ursynowem Robert Kempa. Wszystkim burmistrzo­m docenionym przez mieszkańcó­w, gratulujem­y. I bardzo dziękujemy Czytelniko­m „Super Expressu” za udział w naszej zabawie.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.