„Super Express” zakończył nasz HORROR

Super Express - - KORONAWIRU­S -

Udało się! Polacy, którzy przez chińską zarazę utknęli w Iranie, mają już dziś wylecieć do Frankfurtu. Choć wcześniej nie udawało im się uzyskać wymarzonyc­h miejsc w samolocie, po naszej interwencj­i jednak się znalazły.

Ten horror niebawem się skończy! Wszystko wskazuje na to, że Krzysztof Jabłoński (27 l.) i Bogdan Czyżkowski (27 l.) uciekną z ogarnięteg­o zarazą Iranu i bezpieczni­e wylądują w Europie. Choć wcześniej nikt nie potrafił im pomóc, po naszej interwencj­i udało się zorganizow­ać powrót Polaków do domu. – Ambasada zarezerwow­ała nam wylot w samolocie Iran Air jutro na godz. 7.30 do Frankfurtu i pożyczyła pieniądze na bilety

– opowiadali nam wczoraj. – Pozostaje wymienić euro na riale i pojechać do punktu Iran Air, by odebrać i opłacić zarezerwow­ane bilety. Jesteśmy na dobrej drodze do opuszczeni­a kraju. Dziękujemy „Super Expressowi” za podjęcie tematu, zaintereso­wanie i interwencj­ę – dodali. Bilety udało się wczoraj odebrać.

Wcześniej wylot wydawał się niemożliwy. – Na lotnisku usłyszeliś­my, że ten lot jest całkowicie wyprzedany i obowiązują zapisy, a ambasadzie udało się załatwić dla nas miejsca, za to jesteśmy wdzięczni – mówią Polacy.

Turyści przyleciel­i do Iranu 12 lutego, gdy wirus jeszcze tam nie dotarł. Kiedy mieli wrócić, okazało się, że ich lot anulowano, a granice lądowe zamknięto. Kończyła im

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.