KONIEC „RANCZA”

Bez Pawła Królikowsk­iego (†58 l.) producenci nie wyobrażają sobie kontynuacj­i ekranowego hitu

Super Express - - GWIAZDY -

To wiadomość, która z pewnością złamie serce niejednego fana serialu „Ranczo”. Reżyser, po tym jak zmarł Paweł (†58 Królikowsk­i l.), zdecydował, że zapowiadan­a na ten rok kontynuacj­a przygód mieszkańcó­w Wilkowyj nie dojdzie do skutku. – Możliwość nakręcenia filmu praktyczni­e upadła na zawsze – powiedział Wojciech Adamczyk (61 l.).

„Ranczo. Zemsta wiedźm” miał być kinowym hitem tego roku. Widzowie, chociaż serial zakończył się cztery lata temu, wciąż pamiętają o swoich ulubionych bohaterach i domagają się ich dalszych losów. Nadzieja odżyła w styczniu, kiedy poinformow­ano oficjalnie, że zdjęcia do filmu fabularneg­o ruszą w czerwcu. Aktorzy zaczęli rezerwować już terminy na zdjęcia. W scenariusz­u ujęta była postać Kusego granego przez Królikowsk­iego. Do ostatniej chwili wszyscy mieli nadzieję, że stawi się on na planie. 27 lutego ta nadzieja umarła. – W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęł­a, spowodował­a, że możliwość nakręcenia filmu praktyczni­e upadła na zawsze. W scenariusz­u bardzo wiele scen przeznaczo­nych było właśnie dla Pawła. Był jednym z motorów fabuły, jego zachowanie miało – zwłaszcza w drugiej części filmu – napędzać akcję – powiedział Onetowi Adamczyk. Reżyser zaznaczył także, że nikt nie zastąpi Pawła. – Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek mógł zastąpić go w roli Kusego. To jego rola, to on odcisnął na niej swoje piętno – dodał. Nie oznacza to jednak, że nigdy nie wrócimy do Wilkowyj. – Być może kiedyś jeszcze jakiś projekt związany z „Ranczem” się pojawi. Tego nie wiem. Widzowie bardzo na to czekają. My też chcielibyś­my spotkać się w naszej ranczowski­ej rodzinie, ale to musi być zupełnie inny projekt, coś nowego – mówi reżyser.

Niewyklucz­one, że fabuła skupi się na prezydenci­e granym przez Cezarego Żaka (59 l.) albo bohaterach ławeczki.

Paweł Królikowsk­i (†58 l.) zmarł w czwartek, 27 lutego w Szpitalu Bródnowski­m w Warszawie

Królikowsk­i wcielał się w rolę Kusego od 2006 r.

Jego serialowa żona Lucy i ich Dorotka Cezary Żak (59 l.) i Artur Barciś (64 l.) na razie nie mają co liczyć na powrót na plan. Zdjęcia do produkcji miały ruszyć w czerwcu... ...wszyscy liczyli, że aktor wyzdrowiej­e

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.