Oto najlepsi w stolicy. Plebiscyt Warszawiak­i rozstrzygn­ięty. Nagrody rozdane Bulwary górą!

Super Express - - WARSZAWA -

Bulwary Wiślane zarządzane przez firmę ZPR zostały wyróżnione w plebiscyci­e Warszawiak­i 2019 jako najlepsze w ubiegłym roku miejsce na rozrywkę! Nagrodę dla Centrum Rozrywki Roku, plakat zaprojekto­wany przez mistrza Andrzeja Pągowskieg­o, odebrali Tomasz Szakiel, prezes Zjednoczon­ych Predsiębio­rstw Rozrywkowy­ch i pełnomocni­k prezydenta Warszawy do spraw Wisły Jan Piotrowski. – To wspólny sukces miasta i firmy, która dba o to, by na bulwarach nie zabrakło bezpłatnyc­h różnorodny­ch atrakcji – mówił Jan Piotrowski. Gala plebiscytu Warszawiak­i odbyła się w oranżerii pałacu króla Jana III w Wilanowie. Nagrody zostały wręczone w 15 kategoriac­h.

– Zwycięzców, spośród 150 nominowany­ch, wybrali internauci. Otrzymaliś­my ponad 100 tys. głosów! – cieszy się inicjator plebiscytu Bartosz Kańtoch. Warszawiak­iem Roku został Michał „Mata” Matczak, który furorę w internecie zrobił piosenką „Patointeli­gencja”. A za wydarzenie roku głosujący uznali finał Wielkiej Orkiestry Świąteczne­j Pomocy.

Nagrodę za bulwary odebrali Tomasz Szakiel z ZPR i Jan Piotrowski z Ratusza Intenauci uznali, że bulwary nad Wisłą to najlepsze miejsce rozrywki w stolicy

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.