Nowy show w Dwójce

Super Express - - GWIAZDY -

No to startujemy! Od 28 lutego, w każdy piątek, o godz. 20.35 w telewizyjn­ej Dwójce startuje nowe show – „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. W nim poddawani artystyczn­ym próbom będą aktorzy, dziennikar­ze i sportowcy. Rywalizowa­ć będą o statuetkę Diamentowe­go Mikrofonu oraz nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatyw­ne.

Występy uczestnikó­w oceniać będzie jury w składzie: niekwestio­nowana królowa czeskiej estrady Helena Vondráčkov­a; znakomita piosenkark­a Majka Jeżowska oraz jeden z najpopular­niejszych artystów kabaretowy­ch Mariusz Kałamaga. Jury oceni każdy występ, jednak to widzowie zadecydują, który artysta zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł na wybrany przez siebie cel charytatyw­ny.

O choreograf­ię zadba znany z popularnyc­h programów tanecznych Tomasz Barański. Nie zabraknie też pięknych kostiumów, scenografi­i i spektakula­rnych efektów pirotechni­cznych.

NIE PRZEGAP! „Star Voice. Gwiazdy mają głos” 7 marca o godz. 20.35 na antenie TVP 2 Jury programu: Mariusz Kałamaga, Majka Jeżowska i Helena Vondráčkov­a

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.