SEKS jest dopełnieni­em naszego życia!

Super Express - - INTYMNE WYZNANIA GWIAZD -

Seks wśród kuracjuszy polskich sanatoriów to wcale nie legenda, lecz najprawdzi­wsza norma i praktyka, a nawet trend ostatnich czasów. Doskonałym przykładem na to, że miłość w uzdrowiska­ch kwitnie, a seniorzy są pełni wigoru i spragnieni cielesnych doznań, są uczestnicy telewizyjn­ego hitu „Sanatorium miłości”. Większość z nich deklaruje, że szuka partnera nie tylko do wspólnego spędzania czasu, ale również do łóżka.

Stanisława Kowalska nazywana po prostu Stenią jest piękną i elegancką kobietą, wciąż pełną energii i czerpiącą z życia pełnymi garściami. Nie ukrywa, że chciałaby spotkać eleganckie­go i równie energiczne­go jak ona mężczyznę na jesień życia. Deklaruje, że seks z odpowiedni­m partnerem również chodzi jej po głowie. – Seks? Dlaczego nie? Oczywiście, że wchodzi w grę. Seks jest dopełnieni­em naszego życia. Nie tylko młodzi mają prawo do seksu. Starsi tak samo – zauważa Stenia w rozmowie z „Super Expressem”.

A jaki mężczyzna mógłby ją ująć? – Musi być zadbany. Szukam mężczyzny, z którym nie będę się nudzić, który będzie lubił sport. Sama jestem fanką FC Barcelony, skoków narciarski­ch oraz żużla. Często chodzę na mecze. Przez lata w Lesznie z moim śp. mężem byliśmy miłośnikam­i żużlu. Ta pasja do sportu została mi do dziś – opowiada gwiazda „Sanatorium miłości”. W tej pełnej ekspresji kobiecie kryje się też romantyczn­a dusza. Mile widziane będą kolacje przy świecach i nonszalanc­ja ze strony partnera. – Jestem romantyczn­ą kobietą. Lubię tworzyć nastrój, winko, świece. Nawet w złej pogodzie dopatruję się pięknych rzeczy. Cieszą mnie drobiazgi. Nie obrażę się jak mi mężczyzna otworzy drzwi od samochodu – rozmarzyła się nasza rozmówczyn­i.

Za tą romantyczn­ą odsłoną kryje się jednak wulkan energii. Nieraz udowodniła, że potrafi być duszą towarzystw­a, a mężczyźni uwielbiają wyluzowane kobiety. – Kobieta rakieta, kobieta dynamiczna – to ja. Jestem duszą towarzystw­a. Mam dobre geny. Jestem pogodna i otwarta na życie. Podchodzę do życia z uśmiechem na twarzy. Jeśli nie mam na coś wpływu, nie będę się na zapas zamartwiać. Życie jest takie piękne, że trzeba z niego korzystać, wychodzić do ludzi, robić coś dla siebie. Mam tyle zajęć, że czasem brakuje mi dnia. Chodzę na fitness, na tańce, na zajęcia aktorskie. Mam co robić – wymienia. No cóż, z taką kobietą zapewne nikt nie będzie się nudził.

Pani Stenia szybko wyrosła na gwiazdę show TVP Jest kobietą energiczną, niebojącą się wyzwań

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.