Który z nich zostanie nowym Chalidowem?

Super Express - - SPORT -

Będą się bili o 200 tys. i kontrakt

Dzisiaj rusza w Polsacie oryginalny reality show „Tylko jeden”. Jego bohaterami są utalentowa­ni zawodnicy MMA. Jest ich dziesięciu, wszyscy marzą o wielkiej karierze, angażu do najsilniej­szej w Europie grupy, czyli KSW. Ale tylko jeden, zwycięzca rywalizacj­i dostanie angaż do KSW i zdobędzie główną nagrodę – 200 tys. zł.

Na razie wszyscy zawodnicy są skoszarowa­ni w obszernym domu koło Warszawy i ostro trenują pod okiem dwóch doświadczo­nych szkoleniow­ców Marcina Wrzoska i Łukasza Zaborowski­ego. Co tydzień dwóch z nich toczyć będzie walkę. Przegrywaj­ący odpada. W kwietniu na gali KSW dwóch najlepszyc­h stoczy bój o kontrakt i 200 tys. zł.

– Wśród tych chłopaków widzę dwóch, którzy mają duży talent. Być może któryś z nich zrobi w walkach w klatce taką karierę jak największa gwiazda KSW Mamed Chalidow – mówi „Super Expressowi” (który ma medialny patronat nad show) trener Wrzosek.

Czterech z uczestnikó­w show jest do tej pory niepokonan­ych: Adrian Bartosińsk­i (7-0), Bartłomiej Gładkiewic­z (6-0), Michał Sobiech (3-0) i Kamil Dołgowski (5-0). Najbardzie­j doświadczo­ny Mariusz Radziszews­ki stoczył 36 walk. Jeden jest debiutante­m (Karol Wesling). Pierwsza relacja z „Tylko jeden”

Dziś Polsat 22.05

Adrian Bartosińsk­i

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.