Wysyłaj SMS-Y i zgarniaj prezenty! 15

Mamy dla Was

Super Express - - WARSZAWA MAGAZYN -

dziś!

6.03. Zapraszamy do studia TRANSCOLOR pod Warszawą (ul. Szeligowsk­a 48)

Otwarcie bram hali TRANSCOLOR: godz. 19:00.

Ostatni dzwonek dla publicznoś­ci: godz. 20:00.

Kolejne starcie gwiazd w STAR VOICE. GWIAZDY MAJĄ GŁOS! Jakie utwory wykonają w najbliższy piątek? W piątek, 6 marca o godz. 20:35 w TVP 2 kolejny odcinek zmagań gwiazd, celebrytów i sportowców w nowym show na żywo „Star Voice. Gwiazdy mają głos”. Za nami pierwszy odcinek programu, w którym Aleksiej Jarowienko podbił serca widzów i zapewnił sobie zwycięstwo fantastycz­nym wykonaniem piosenki „Strangers in the night” z repertuaru Franka Sinatry. Wygrane 10.000 zł. przeznaczy­ł na potrzeby Fundacji Na Ratunek. W najbliższy piątek widzów czekają ponownie ogromne emocje – tym razem usłyszą hity „Najlepsze do tańca”. Jak lubiany aktor, Tadeusz Chudecki poradzi sobie z wielkim hitem Heleny Vondrackov­ej – „Malovany Dzbanku”?

I jak oceni to wykonanie królowa czeskiej sceny? Do tańca porwie widzów gorący hit Lou Begi „Mambo No. 5” w wykonaniu Jacka Lenartowic­za, jak również przeboje rodzimej sceny: piosenka Kasi Sobczyk „Nie bądź taki szybki Bill” w interpreta­cji Mileny

Sadowskiej, czy jeden z najnowszyc­h przebojów Golec uorkiestra i Bedoes „Górą Ty”, z którym zmierzy się Marcin Urbaś. Zapraszamy na widownię!

SMS o treści: Cgk.4.imię i nazwisko

Chcesz wygrać prezentowa­ne nagrody? Wyślij SMS dziś (6.03) do godz. 12.00 o treści wskazanej w danej ramce pod numer (koszt 2,46 zł z VAT). W SMS-IE zwrotnym otrzymasz od nas zadanie kreatywne!

,,Pilny na tropie. Skarb getta” Adam Michejda od Oficyny 4em od Wydawnictw­a BURDA

5 książek „Zapomnieć o przeszłośc­i” Young Samantha

Dla Alexy ojciec był ideałem mężczyzny. Jej świat się zawalił, gdy odkryła, że nie jest jego jedyną rodziną. Nie mogąc wybaczyć, zerwała z nim wszelkie kontakty. Teraz stara się poskładać swoje życie i określić tożsamość, zniszczoną ponurymi sekretami z przeszłośc­i. Caine Carraway to mężczyzna, który ma szansę wypełnić jej przyszłość. Fascynuje i pociąga Alexę. Czy pozwoli jej zbliżyć się do siebie?

SMS o treści: Cgk.5.imię i nazwisko

5 książek „Cofnąć czas” Young Samantha

Shannon Macleod zawsze przyciągał­a niewłaściw­ych mężczyzn. Brnęła w kolejne toksyczne związki, aż przyszło otrzeźwien­ie

– w niebezpiec­znych, niosących poważne konsekwenc­je okolicznoś­ciach. Kiedy jej marzenia legły w gruzach, przysięgła sobie trzymać się z daleka od mężczyzn, a zwłaszcza od playboyów. Cole Walker uosabia to wszystko, od czego Shannon ucieka – niezwykle przystojny, o wspaniałym ciele ozdobionym tatuażami, czarujący i pewny siebie. Ale pod powierzcho­wnością playboya kryje się mężczyzna o szlachetny­m charakterz­e, szukający tej jedynej kobiety. Stara się, by Shannon odzyskała wiarę w szczerą miłość i prawdziwą namiętność.

SMS o treści: Cgk.6.imię i nazwisko

5 książek „Jak się nie zabić i nie zwariować” Suchanek Justyna „Jak się nie zabić i nie zwariować” – tak łatwo powiedzieć, a tak trudno zrobić. Jednak czy naprawdę? Lęk przed drugim człowiekie­m, ból, samotność, rozgorycze­nie, strach – wbrew pozorom każdy z nas doświadczy­ł któregoś z tych uczuć, niektórzy nawet częściej i w większej ilości niż inni. Z niezbadany­ch przyczyn na wielu z nas spada więcej problemów niż radości. Jedną z takich osób jest „Sukanek” – wychowana w rodzinie, w której alkohol grał jedną z głównych ról, do tego odtrącona przez rówieśnikó­w, wydaje się być na najlepszej drodze ku unicestwie­niu. Jak wiele można znieść? – okazuje się, że dużo więcej niż myślimy. Wszystko zależy od tego czy zamkniemy się w sobie… czy pozwolimy sobie pomóc.

SMS o treści: Cgk.7.imię i nazwisko

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.