KORWIN SUPER JKM Hieny, Osły i KASA

Super Express - - OPINIE -

NNadciągaj­ą ostatnie wybory w serii: lokalne, unijne, parlamenta­rne i prezydenck­ie. Będzie kilka lat odpoczynku. Uffff! W tej chwili trwa zażarta walka wewnątrz obozu postkomuni­stów. Przypomina­m, że układ z Magdalenki przewidywa­ł: „Raz rządzimy my, raz wy; kto wygrywa wybory, bierze KASĘ – ale niezależni­e od wyniku budujemy eurosocjal­izm i wchodzimy do UE”. I oto Wczc. Jarosław Kaczyński złamał działającą przez 30 lat umowę. Oświadczył, że przekupi wyborców i PIS będzie rządził sam – do końca świata i jeszcze dzień dłużej!

Obóz „obywatelsk­i” zatrząsł się ze zgrozy – bo przecież po czterech (najdalej po ośmiu...) latach to oni mieli z kolei doić krowę, czyli głupich Polaków, którzy wierzą w d***krację. Rządzące Polską służby specjalne też są teraz podzielone na dwa obozy – i trwa między nimi zażarta walka. Oczywiście: o KASĘ. Cała reszta („walka o prawa”: emerytów, pielęgniar­ek, młodzieży – niepotrzeb­ne dodać) to tylko po to, by zapewnić sobie te 51 proc. miejsc w Senacie i w Sejmie.

No i prezydenta.

Jak jest wojna – to są koszta. Za amunicję trzeba płacić. Tą amunicją są rozmaite 13+, 500+ itp. Teraz KASĘ ma Wczc. Jarosław Kaczynski – więc ma amunicji więcej. I ma nadzieję znowu wygrać. Ku rozpaczy obozu „Obrońców D***kracji”. PIS inwestuje KASĘ – by potem mieć KASY więcej. To znaczy: inwestuje KASĘ zrabowaną nam. I już teraz, patrząc na ceny

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.