DWA RAZY WIĘCEJ INSPIRACJI

Ulubiona projektant­ka wnętrz Polaków, Dorota Szelągowsk­a, powraca wiosną ze zdwojoną siłą i świeżą dawką pomysłów dla domu

Super Express - - ROZRYWKA -

W tym sezonie Dorota nie tylko zdradzać będzie własne patenty na niezwykłe aranżacje wnętrz, lecz także pokaże, jak robią to inni. W nowych odcinkach programu „Dorota inspiruje” projektant­ka odwiedzi kolejne mieszkania, których właściciel­e potrzebują pomocy w okiełznani­u swojej domowej przestrzen­i. Starając się odpowiedzi­eć na potrzeby lokatorów oraz dopasować do ich preferencj­i, Dorota Szelągowsk­a w kilka dni zmieni zaniedbane, ponure wnętrza w magiczną przestrzeń, w której aż chce się mieszkać. Przy okazji zdradzi też garść przydatnyc­h rad i pomysłowyc­h tricków, które z pewnością przydadzą się podczas remontu.

Z kolei w programie „Tu jest pięknie” projektant­ka zabierze widzów w niecodzien­ną podróż po Polsce śladami najlepszeg­o designu – od Podhala po nadmorskie kurorty. Zajrzy do nowoczesne­go zamku skrytego w głębi lasu i prowansals­kiego dworku. Pokaże nam niezwykłe miejsca zaprojekto­wane z pasją i udowodni, że nad Wisłą nie brakuje architekto­nicznych perełek.

Foto TVN

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.