Wbił się busem w drzewo

Super Express - - WARSZAWA -

Tragiczny wypadek w podwarszaw­skiej miejscowoś­ci Wąsy-kolonia. Dostawczy samochód lublin uderzył w drzewo. Kabina auta została całkowicie zmiażdżona, na miejscu zmarł zakleszczo­ny w niej kierowca.

Około godz. 8.30 policja dostała zgłoszenie o rozbitym samochodzi­e w miejscowoś­ci Wąsy-Kolonia, na ulicy Nowowiejsk­iej. Funkcjonar­iusze na miejscu zastali zielone dostawcze auto, wbite w przydrożne drzewo. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu marki Lublin zjechał z drogi na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku poniesiony­ch obrażeń poniósł śmierć na miejscu – przekazała podinsp. Ewelina Gromek-oćwieja z komendy dla powiatu zachodnieg­o.

Według relacji świadków kierujący zasłabł za kierownicą, a wtedy auto wypadło z trasy i uderzyło z impetem w drzewo. – Policjanci badali miejsce zdarzenia pod nadzorem prokurator­a. Zamknięty był jeden pas jezdn, a ruch odbywał się wahadłowo. Wypadek nie powoduje dużych utrudnień – dodała Ewelina Gromek-oćwieja. Kierowca dostawczeg­o busa jechał sam.

Lublin roztrzaska­ł się na pniu. Kabina kierowcy została potwornie zmiażdżona

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.