Taniec z gwiazdami odwołany

Rozpacz Wieniawy

Super Express - - PIERWSZA STRONA -

To był ogromny cios i zaskoczeni­e dla wszystkich uczestnikó­w „Tańca z gwiazdami”. Z powodu rozprzestr­zeniającej się w Polsce pandemii koronawiru­sa władze Telewizji Polsat podjęły decyzję o zawieszeni­u show do jesieni. Faworytka programu Julia Wieniawa (22 l.) jest zrozpaczon­a faktem, że przez najbliższe miesiące nie będzie trenowała. Gwiazda serialu „Zawsze warto” zamieściła w sieci poruszając­y wpis.

Piątkowy, drugi odcinek „Tańca z gwiazdami” z powodu koronawiru­sa odbył się bez udziału publicznoś­ci. Gwiazdy jak gdyby nigdy nic wykonały swój taniec i zostały ocenione przez jurorów. Na końcu dwie z nich miały pożegnać się z show. Tak jednak się nie stało. – Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeń­stwo uczestnikó­w, Telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeni­u programu na tym etapie do jesieni – przeczytał Krzysztof Ibisz (55 l.).

Po tych słowach w oczach uczestnikó­w pojawiły się łzy. Swoimi emocjami i smutkiem postanowił­a podzielić się Julia Wieniawa.

„Serce mi pęka na myśl o tym, co się dzieje na świecie i w kraju, dlatego uważam, że decyzja stacji o przesunięc­iu dalszej części programu na jesień była słuszna. Bezpieczeń­stwo i zdrowie jest najważniej­sze” – napisała na Instagrami­e.

Gwiazda, która przez wiele tygodni ciężko trenowała nad nowymi układami i zbierała od jurorów najlepsze oceny, zapewnia, że wróci do programu. – Poprzestaw­iam wszystkie swoje plany, by móc znowu tańczyć od następnej ramówki. A tymczasem bądźcie zdrowi, rozsądni i odpowiedzi­alni. Kocham Was!” – zapewniła fanów.

Aktorka cały czas szukała pocieszeni­a

Trener młodej gwiazdy, Stefano Terrazzino (41 l.), nie był w stanie ukoić rozpaczy Julii

Wieniawa od pierwszego odcinka była faworytką polsatowsk­iego show

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.