Musiał zostanie ojcem

Super Express - - GWIAZDY -

Choć nie zobaczymy go w „Rodzince.pl”, aktor nie zniknie z małego ekranu. Maciej Musiał (25 l.) wraca bowiem do „Ojca Mateusza”! Grany przez niego bohater nie przyjedzie sam do Sandomierz­a. U jego boku zobaczymy narzeczoną, która... spodziewa się ich dziecka!

Zapewne nie wszyscy pamiętają, że w pierwszych odcinkach Musiał był jednym z głównych bohaterów serialu. Zniknął jednak 10 lat temu, wyjeżdżają­c ze swoim ojcem za granicę. Co prawda pojawił się w produkcji w 2019 r., ale tylko w jednym odcinku. Teraz wszystko wskazuje na to, że na plebanii zagości na dłużej. W nowych odcinkach serialowy Michał przyjedzie do Sandomierz­a, by przedstawi­ć babci Lucynie (Aleksandra Górska, 81 l.) swoją narzeczoną – Lucy (Izabela Perez, 26 l.), którą poznał na Wyspach. Dziewczyna od razu skradnie jej serce. Seniorka będzie zachwycona, że ukochana jej wnuka uczy się polskiego.

– Teraz zacznę się modlić o prawnuka – powie do Natalii (Kinga Preis, 49 l.). Jak się okaże – nie będzie musiała, bo chwilę później młodzi oświadczą, że wkrótce zostaną rodzicami! Przybycie ciemnoskór­ej dziewczyny będzie lokalną sensacją, nie wszyscy mieszkańcy będą ją akceptować. Z tego powodu dojdzie nawet do bójki, a Michał trafi do szpitala!

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.