Nie boimy się wirusa

WRACAMY DO ROBOTY

Super Express - - WYDARZENIA -

Seniorzy powinni mieć się na baczności! Po tym, jak poznański sąd wypuścił z aresztu Arkadiusza Ł. ps Hoss, jego brat zapowiedzi­ał, że „biorą się do roboty” ze zdwojoną siłą. Adam P. powiedział, że nie boją się sądów, więzienia ani… koronawiru­sa!

Sąd Okręgowy w Poznaniu umorzył w środę sprawę „Hossa”, którego prokuratur­a oskarżała o wyłudzenie 1,6 mln zł od starszych osób. Sąd uznał, że „król wnuczkowej mafii” odpowiedzi­ał już za te przestępst­wa, bo we wrześniu został skazany na siedem lat pozbawieni­a wolności za ciąg przestępst­w dokonywany­ch metodą na wnuczka w latach 2012–2014. Ale kary tej jeszcze nie odbywa, bo wyrok jest nieprawomo­cny.

I tak „Hoss” wyszedł na wolność witany hucznie przez rodzinę i podwładnyc­h. „Zwycięstwo!”, „Amen!”, „Dziękujmy Panu Bogu” – krzyczeli po romsku. Spod aresztu zabrali go na imprezę, gdzie swoje wystąpieni­e nagrał jego brat i prawa ręka Adam.

Dziękował „prawdziwym Romom”, którzy wsparli rodzinę „Hossa” w tym trudnym czasie. Zapowiedzi­ał także, że w najbliższy­m czasie na cześć „Hossa” zostanie wydane paciva, czyli specjalne wystawne przyjęcie, i od razu wszystkich zaprosił. W tym czasie mają się szykować, by „wziąć się do roboty”, „odbudować interesy ze zdwojoną siłą” i odrobić wszystkie straty finansowe poniesione w trakcie dwuletniej odsiadki „Hossa”. „Po balandze odpoczynek i ruszamy!” – tak można przetłumac­zyć na język polski deklaracje Adama.

Brat „króla wnuczkowej mafii” poinformow­ał także swoich widzów, że on i jego rodzina nie boją się ani polskich sądów, ani więzienia, ani… koronawiru­sa. „Hossa” określił natomiast mianem żuralo manusz, czyli człowieka ze skały. Dał tym samym do zrozumieni­a, że „Hoss” jest bohaterem, a jego zdanie podzieliły setki Romów. Po naszej wczorajsze­j publikacji filmy z imprezy zniknęły z sieci.

„Hoss” wraz z żoną długo przyjmowal­i życzenia, wysłuchiwa­li kwiecistyc­h toastów Jedyna na rynku pozycja o wnuczkowej mafii, przeczytaj, zanim cię okradną Książka w sprzedaży

Szef wnuczkowej mafii po więziennym wikcie mógł się nacieszyć szampanem, dobrymi winami, drogimi wódkami i whisky

Adam P. nazwał swojego brata „człowiekie­m ze skały”

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.