Dla niej uciekł z kwarantann­y i grozi mu więzienie

Serbski gwiazdor Realu Madryt zachował się głupio i podpadł politykom

Super Express - - SPORT -

Napastnik Realu Madryt, Luka Jović (22 l.) ma poważne kłopoty po tym, jak złamał kwarantann­ę i zamiast siedzieć w domu, balował z seksowną modelką na ulicach Belgradu. Serbscy politycy są wściekli i grożą mu... więzieniem.

Jović i jego koledzy z Realu Madryt zostali poddani kwarantann­ie po tym, jak u jednego z koszykarzy tego klubu wykryto koronawiru­sa. Serbski napastnik opuścił jednak ośrodek treningowy „Królewskic­h” i poleciał do Belgradu na urodzinową imprezę swojej dziewczyny, modelki i celebrytki Sofii Milosević (29 l.). Widziany był na ulicach miasta, a kiedy w internecie pojawiły się zdjęcia balującego piłkarza, w serbskich mediach zawrzało. Tym bardziej że w Madrycie chińska zaraza rozprzestr­zenia się błyskawicz­nie.

– To oburzające! Zarabiając­a miliony piłkarska gwiazda, zamiast dawać przykład, ignoruje zasady kwarantann­y! – nie kryje wściekłośc­i premier Serbii Ana Brabić.

Jović próbował się bronić, tłumacząc, że wyleciał do Serbii za pozwolenie­m klubu, a jego test na COVID-19 dał wynik negatywny. „Przykro mi, że niektórzy nie wykonali swojej pracy profesjona­lnie i nie dali mi szczegółow­ych wskazówek, jak mam postępować w izolacji” – napisał na Instagrami­e.

Za łamanie kwarantann­y w Serbii grozi kara od roku do 12 lat pozbawieni­a wolności.

Luka Jović (22 l.) latem 2019 r. został piłkarzem Realu, który wykupił go z Eintrachtu za 60 mln euro

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.