Mógł stracić wzrok!

Super Express - - SPORT -

Uczestnik programu „Tylko Jeden” Kamil Dołgowski walczył z groźną kontuzją

Takiego zakończeni­a trzeciego odcinka programu „Tylko jeden” w telewizji Polsat nie spodziewał się nikt. Z programem pożegnał się Kamil Dołgowski (25 l.), który musiał uznać wyższość Adriana Bartosińsk­iego (25 l.). O zwycięstwi­e nie zadecydowa­ły jednak ciosy, nokaut czy sędzia, a… lekarz, który przerwał pojedynek z powodu groźnej kontuzji oka Dołgowskie­go.

W pierwszej rundzie zawodnicy nie szczędzili sobie mocnych ciosów, ale to Bartosińsk­i osiągnął przewagę, bo dwa razy obalił Dołgowskie­go. Kamil odgryzał się łokciami, ale sam też przyjął kilka uderzeń i na jego twarzy pojawiła się krew. Przed drugą rundą lekarz przerwał pojedynek. – Jedna źrenica jest dużo mniejsza od drugiej. Istnieje podejrzeni­e urazu wewnątrzcz­aszkowego – poinformow­ał lekarz zawodów. Dołgowski nie krył złości po takiej decyzji lekarza: – To jest walka! Chcę się bić do końca! – mówił, z trudem powstrzymu­jąc łzy.

Kamilowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i do klatki, bo widząc jego serce do walki, jesteśmy pewni, że jeszcze nieraz dostarczy kibicom wielkich emocji.

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.