ONI karmią lekarzy

Super Express - - WARSZAWA -

Restauracj­e zrzeszone w serwisie internetow­ym Foodtogate.pl dołączyły do akcji internetow­ej Gastropoma­ga i codziennie dostarczaj­ą darmowe posiłki do szpitali. Restaurato­rzy mówią: „Pomagamy tak, jak potrafimy najlepiej, i gotujemy dla lekarzy!”

Kilka dni temu gorące obiady przekazała restauracj­a Zielone Krzesła. W kolejnych dniach dostawy darmowych obiadów dla przedstawi­cieli służby zdrowia zorganizow­ały Foccacia Ristorante i meksykańsk­a El Chapo.

Restauracj­e pomagają tak, jak potrafią najlepiej, czyli gotują dla lekarzy. Medycy praktyczni­e nie odchodzą od łóżek pacjentów. Akcja została przez lekarzy przyjęta z wdzięcznoś­cią. Centrum Zdrowia Dziecka na swoim profilu na Facebooku opublikowa­ło podziękowa­nia dla Grupy ZPR Media, właściciel­a serwisu Foodtogate.pl, za obiady dla personelu z Oddziałów Chirurgii Ogólnej i Neurochiru­rgii.„serdeczne podziękowa­nia za obiady dla personelu z Oddziałów Chirurgii Ogólnej i Neurochiru­rgi” – napisali na profilu CZD.

W akcji bierze udział dziewięć warszawski­ch restauracj­i, których oferta dań na wynos jest dostępna w serwisie internetow­ym Foodtogate.pl.

Pyszne dania dostał też personel Centrum Zdrowia Dziecka Bezpłatne posiłki trafiły m.in. do Szpitala Wolskiego Kucharze starają się, by medycy dostali smaczne i zdrowe potrawy

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.