ŚLUB Manowskiej

W „Sanatorium miłości” szykują się na

Super Express - - PIERWSZA STRONA -

Już nie ma wątpliwośc­i, Marta Manowska (36 l.) jest w końcu zakochana po uszy. Pokazała nawet zdjęcie swojego Adama. Para zaręczyła się w tamtym roku w Paryżu i myśli teraz o ślubie. Uczestnicy show „Sanatorium miłości” cieszą się szczęściem prowadzące­j. Zapewniają, że zjawią się na uroczystoś­ci w komplecie.

Na planie hitu TVP wszyscy zżyli się z Martą, która ten program prowadzi. Są zachwyceni jej osobą. A gdy usłyszeli o jej ślubnych planach, szczerze się ucieszyli.

– Marta jest aniołem, bardzo kochaną, uczuciową i ciepłą osobą, gdyby wszyscy na tym świecie byli tacy jak ona, świat byłby piękniejsz­y. Ona zasługuje na wszystko, co najlepsze. Cieszę się, że mogłam ją osobiście poznać i uścisnąć – mówi nam Bożena Baraniak, królowa show, mieszkając­a na co dzień w Chicago. Wtórują jej inni uczestnicy. – Oni kochają się bardzo. I to uczucie widać. Marta i Adam to najpięknie­jsza para młodych ludzi, jaką widziałem. Wszyscy na planie „Sanatorium” z zazdrością patrzyliśm­y na nich – uśmiecha się Władysław Balicki (71 l.) w rozmowie z „Super Expressem” i dodaje: – Na pewno wszyscy stawimy się na ślubie i obficie posypiemy ich ryżem na szczęście!

Trochę z zazdrością na tę parę patrzy Władysław Pieszko (67 l.), jurny senior. Od samego początku Manowska wpadła mu w oko. – A prowadzącą to bym wziął z mety i jeszcze bym zapłacił. Marta to cudowna kobieta, opiekuńcza i zmysłowa – mówił nam niedawno.

Marta i Adam poznali się przed dwoma laty na planie pierwszego odcinka popularneg­o show TVP. Ona wtedy stała przed wyzwaniem – została prowadzącą „Sanatorium miłości”. On, młodszy od niej o kilka lat, zajmował się dźwiękiem, dbał, aby wszystkie mikrofony i mikroporty działały u gospodyni programu, jak należy. Połączyły ich wspólne pasje – kochają podróże, zdrowe jedzenie i sport.

Pierwszą osobą, która zauważyła ich uczucie, był Cezary Mocek (†67 l.). To on zrobił im pierwsze zdjęcie, kiedy skradali sobie całusy. Potem podarował je zakochanym w prezencie.

Para w tamtym roku była w Paryżu i, jak zgodnie twierdzą ich znajomi, w mieście zakochanyc­h Adam poprosił ją o rękę. Oczywiście się zgodziła...

Marta Manowska (35 l.) zgodziła się wyjść za mąż za ukochanego Adama

Uczestnicy hitu TVP już nie mogą doczekać się uroczystoś­ci

Adam poprosił Martę o rękę, a ona zgodziła się za niego wyjść Marta Manowska (35 l.) pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Nam udało się jednak poznać jej tajemnicę

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.