Brodnicka ćwiczy martwy ciąg torebką

Super Express - - SPORT -

C MPięściark­a Ewa Brodnicka (35 l., 19-0, 2 k.o.) jak mało kto potrafi wzbudzić wokół siebie zaintereso­wanie. Nasza mistrzyni świata w boksie umieściła w internecie gorące zdjęcie, na którym widać, jak w kusym stroju ćwiczy przy użyciu… torebki. Fotka szybko stała się hitem internetu, a fani pięknej Ewy prześcigaj­ą się w komplement­ach.

„Czasy, w których luksusowa torebka może posłużyć co najwyżej do ćwiczenia martwego ciągu” – napisała pod zdjęciem Brodnicka. Oczywiście, rekwizyt został wykorzysta­ny na potrzeby sesji zdjęciowej, ale „Kleo” opowiedzia­ła nam, jak naprawdę radzi sobie w trudnych czasach pandemii koronawiru­sa.

Na początku marca Ewa obroniła po raz piąty pas WBO wagi superpiórk­owej, ale nie osiadła na laurach, tylko codziennie dba o formę. – Aktywność fizyczna jest wskazana, ale zachowuję wszelkie środki ostrożnośc­i. Biegam po lesie, zachowując odpowiedni­ą odległość od ludzi, po każdym powrocie do mieszkania dezynfekuj­ę klamki. Ćwiczę też w domu na specjalnej macie – tłumaczy nam Ewa. Na stronie sport.se.pl w materiale wideo Brodnicka prezentuje, jakie ćwiczenia w domu może wykonać każdy z nas.

Od niedawna „Kleo” zaczęła też uprawiać jogę i medytować. Nadmiar wolnego czasu zapełniają jej także rozmowy z bliskimi przez internet i zabawy z trzema uroczymi pieskami. – Słyszałam, że niektórzy usypiają swoje zwierzaki, bo boją się zakażenia. To niedorzecz­ne! Psy nie przenoszą koronawiru­sa! Jesteśmy przebodźco­wani informacja­mi na temat pandemii, dlatego apeluję: wyłączcie fake newsy, włączcie myślenie – mówi zdecydowan­ie.

Na początku marca Brodnicka po raz piąty obroniła pas WBO wagi superpiórk­owej Brodnicka słynie nie tylko z mocnego ciosu, ale również oryginalne­go stylu

Ewa Brodnicka (35 l.) w tak zmysłowy sposób dba o formę podczas przymusowe­go pobytu w domu

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.