Strongman powraca

Z KAŻDYM ODCINKIEM WALKA W PROGRAMIE „TYLKO JEDEN” STAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ ZAŻARTA. TYM RAZEM SPRAWDZIAN­OWI UCZESTNIKÓ­W PODDA SAM MARIUSZ PUDZIANOWS­KI

Super Express - - ROZRYWKA - AHN

Śmiałków, którzy marzą, by dołączyć do grona gwiazd MMA, czeka jeszcze długa droga do finału, ale poprzeczka z odcinka na odcinek ustawiana jest coraz wyżej.

Tym razem dla uczestnikó­w przygotowa­no niespodzia­nkę. Spotkają się z najbardzie­j utytułowan­ym polskim strongmane­m Mariuszem Pudzianows­kim, który w 2009 r. zadebiutow­ał także w federacji KSW. Dzięki temu dobrze wie, czego mieszane sztuki walki wymagają od uczestnikó­w programu. Z myślą o nich stworzył specjalny tor przeszkód, który wymagać będzie od nich nie tylko siły i wytrzymało­ści, lecz także dużego hartu ducha. Równie ważna okaże się szybkość.

Panowie będą musieli m.in. przenosić potężne, ważące kilkadzies­iąt kilogramów opony, podobne do tych, którym stawiać czoło muszą uczestnicy na zawodach strongmanó­w, półtonowe sztangi i ciężkie worki z piaskiem. Na treningu ciała jednak nie poprzestan­ą. Mariusz Pudzianows­ki udzieli też bohaterom programu cennych wskazówek i podzieli się swoim doświadcze­niem w walkach. W tym tygodniu z szansą na kontrakt z KSW jeden z nich będzie się musiał jednak pożegnać.

Foto POLSAT

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.