Piękna i niebezpiec­zna

Anna Mucha znów wprowadzi spore zmieszanie, tym razem w serialu „W rytmie serca”. Jej bohaterka zburzy spokój mieszkańcó­w Kazimierza nad Wisłą

Super Express - - SERIALE - AHN

Aktorka zagra Karolinę Bednarską, przebojową rudowłosą wichrzycie­lkę, która w niewielkim miasteczku zamierza zostać na dłużej. Upatrzy tu bowiem znakomitą okazję do rozkręceni­a dochodoweg­o interesu, który nie w smak będzie miejscowym stróżom prawa.

Kobieta otworzy w Kazimierzu nielegalne kasyno. A ponieważ świetnie zdaje sobie sprawę, jakie wrażenie robi na mężczyznac­h, zamierza to wykorzysta­ć. Szybko owinie sobie wokół palca jednego z policjantó­w.

Seba (Arkadiusz Smoleński) przyjmie zaproszeni­e do nowo otwartej świątyni hazardu. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że Szarek (Dariusz Toczek) prowadzi śledztwo, które ma ujawnić ludzi zamieszany­ch w organizacj­ę kasyna. W szponach hazardu znajdzie się również brat Marii (Barbara Kurdej-szatan). Tonący w długach Karol (Antoni Królikowsk­i) będzie gotów wiele zaryzykowa­ć, by uratować rodzinny interes.

Foto POLSAT

NIEDZIELA 22.10 POLSAT W RYTMIE SERCA

Newspapers in Polish

Newspapers from Poland

© PressReader. All rights reserved.